Олександра позитивно вписалася в його життя.

Мандрівник, автор циклу передач «Світ навиворіт», ведучий Дмитро Комаров цього літа з завидного холостяка перетворився в зразкового сім’янина. Нещодавно Діма знявся для одного з українських видань, і у відвертому інтерв’ю розповів, як весілля змінило його життя. До речі, дружиною Комарова стала «Міс Україна 2016» Олександра Кучеренка, з якою мандрівник познайомився на конкурсі краси, інформує Ukr.Media.

Дмитро зізнався, що довго шукав другу половинку, яка була б такою ж авантюристкою, як і сам телеведучий. Олександра саме така. Комаров розповів, що дівчина завжди «за» будь-які подорожі та спонтанні поїздки, і ніколи не ставить зайвих питань, а відразу бере закордонний паспорт і слідує за своїм чоловіком.

«Взяти хоча б її день народження. Я сказав, щоб вона не забула взяти закордонний паспорт, а час вильоту я повідомлю трохи пізніше. Вона навіть не стала питати, куди ми їдемо. Вилітаємо. «О, Прага? Чудово!». Приблизно також вийшло, коли ми вирішили кудись втекти після весілля»

Також Дмитро розповів, що Саша позитивно впливає на нього. Він зізнається, що має складний характер, але дівчина настільки гармонійно «вписалися» в його життя, що мандрівникові навіть не хочеться показувати неприємні риси свого характеру. Він не ревнує дружину, не зривається, і навіть перестав розкидати по будинку свій одяг, що робив раніше регулярно.