Актуальні новини

Документальне відео про Херсон презентував Ukraїner до Дня Незалежності України

Cуспільно-культурний мультимедійний українознавчий проєкт Ukraїner до Дня незалежності України презентував про Херсон документальне відео серії “Хоробрі міста”, повідомляє видання «Мост».
Спеціально для відео виконавець Паліндром записав пісню.
“Ми випустили його саме сьогодні, аби ще раз підтримати тих, хто перебуває під тимчасовою окупацією. І нагадати всім, що Херсон – це Україна!”, – зазначають в Ukraїner.
«Хоробрі міста» – серія коротких відеороликів про українські міста, що перебувають під тимчасовою російською окупацією та героїчно чинять опір.
“У проєкті «Хоробрі міста» ми хочемо підтримати героїчних людей із Нової Каховки, Бердянська, Мелітополя, Херсона, Маріуполя та інших містечок і сіл, які не потребували жодного «визволення», а тепер сміливо чинять опір загарбникам або ж тимчасово покинули свої домівки. Усі ці відеоролики – про дух цих міст та їхніх мешканців і водночас про кожного українця й українку, які зараз не можуть цілком безпечно почуватися у своєму домі. Українці – єдині й незламні. Кожне наше місто – це Україна”, – переконані Ukraїner.

  26 листопада – Іоанн Златоуст: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь