Жителі Канади відмовляються забезпечувати герцогів Сассекських.

В черговий раз таблоїди рясніють заголовками про те, що принц Гаррі та його дружина Меган Маркл потрапили в новий скандал. Зараз королівська пара прийняла рішення переїхати на невизначений термін на батьківщину Меган — в Канаду. Потрібно нагадати, що принц і його дружина вирішили відмовитися від своїх титулів і будуть фінансувати свою сім’ю самостійно. Але поки що вони отримують матеріальну підтримку канадської держави, за рахунок громадян країни, інформує Ukr.Media.

За інформацією одного із закордонних видань, канадське населення, м’яко кажучи, не в захваті від таких «привілеїв». Вони вже створили петицію проти Маркл і її чоловіка, її підписали вже понад дев’яносто тисяч осіб. Місцеве населення бажає герцогам всього хорошого, вони поважають подружжя за рішення фінансувати свою сім’ю самостійно, але платники податків відмовляються сплачувати рахунки королівської пари. Більшість жителів згодні з думкою, що вони не повинні платити за Меган і Гаррі.

До речі, принц Гаррі вже вів переговори зі студією Дісней з приводу того, щоб його дружина взяла участь у кастингах на озвучування мультиплікаційних фільмів. Також Меган хоче зайнятися модою.