Важко не помітити цю схожість.

Міс Україна-2016 і телеведуча Олександра Кучеренко на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала нову фотографію. На ній Саша позує в неймовірно стильному осінньому образі на одній із вулиць столиці. Шанувальники навперебій почали писати дівчині про те, що на цьому знімку вона дуже схожа на відому голлівудську акторку, інформує Ukr.Media.

На Саші рожевий піджак з накладними кишенями, чорна водолазка і широкі шкіряні штани. Свій образ Кучеренко доповнила лаконічним клатчем. Шанувальники почали закидати телеведучу компліментами, зазначивши, що на цьому знімку вона вже дуже нагадує екс-дружину Бреда Пітта — Анджеліну Джолі.

“Красивий лук, дійсно тут схожі на Анджеліну Джолі”, “Ви тут схожі на Анджеліну Джолі. Красуня”, “На цьому фото Анджеліна Джолі трохи схожа на вас”, “Цікаво, Олександра сама одягається чи у неї є стиліст..”, “Милашка Сашка”, “Дуже гарно. Олександро, ви чарівна. Щось і справді є схоже на Анджеліну Джолі на цьому фото. Але ваша краса особлива”, “Я не можу встояти перед пишністю цієї краси, ви прекрасні”, “Ти одягаєшся дуже зі смаком. Весь твій одяг дуже елегантний і красивий!”, — написали фоловери Саші.