Актуальні новини

Джастін Бібер тимчасово покидає сцену

Співак зізнався, що психічне здоров’я і шлюб для нього важливіші.

Джастін Бібер тимчасово покидає сцену. Співак зізнався, що психічне здоров'я і шлюб для нього важливіші.

Популярний американський співак Джастін Бібер оголосив про тимчасовий відхід з музики.

Джастін Бібер, який раніше поскаржився на депресію, вирішив зробити творчу паузу в кар'єрі. Причиною такого рішення стали проблеми з психічним здоров'ям музиканта, інформує .

Так, Бібер в Instagram написав емоційне повідомлення для шанувальників, в якому зізнався, що під час останнього туру був нещасний. За словами виконавця, зараз його музична кар'єра відходить на другий план, так як він продовжує боротися з "глибоко вкоріненими проблемами".

Артист підкреслив, що йде з музики, щоб зайнятися серйозними внутрішніми проблемами. Головним пріоритетом його психічного здоров'я стало бажання "підтримати" свій шлюб з Хейлі Болдуін і як майбутнього батька.

"Я прочитав багато повідомлень про те, що ви хочете альбом… Я гастролював всі мої підліткові роки, а вже до 25-ти років зрозумів і, як ви, мабуть, помітили, що я був нещасливий в останньому турі, і я цього не заслуговую, і ви цього не заслуговуєте. Ви платите гроші, щоб прийти і провести час на живому, енергійному і веселому концерті, і я не зміг емоційно дати вам це все в кінці туру.

При цьому виконавець пообіцяв повернутися на естраду вже з новим альбом і гарним настроєм.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Лілія Подкопаєва опублікувала кілька фотографій, на яких вона зображена у вишиваних візерунками сукнях

Залишити відповідь