Віна став ще більш приголомшливим, адже прийшов на Оскар з мамою.

Актор Кіану Рівз з’явився на червоній доріжці церемонії вручення «Оскара» з несподіваною супутницею, але його кохана може не ревнувати. Улюбленець глядачів прийшов на нагородження з головною жінкою в його житті — мамою, і, здається, не помилився. Адже цей вибір зробив його ще більш приголомшливим, інформує Ukr.Media.

Зірка Голлівуду Кіану Рівз не втомлюється дивувати шанувальників і щоразу знаходить, точніше, створює для цього різні підстави. Спочатку 55-річний актор епатує шанувальників несподіваним зовнішнім виглядом на зйомках продовження легендарної четвертої «Матриці», зйомки якої вже почалися на вулицях Нью-Йорка, а тепер стає приводом для обговорень і на врученні премії «Оскар» від Американської академії кінематографічних мистецтв і наук.

Нагадуємо, 9 лютого (10 лютого за київським часом) в Лос-Анджелесі стартувала церемонія, і на ній вже навіть встигли оголосити переможців. Поки глядачі вивчають список фаворитів, приголомшливий Кіану прикував до себе увагу через свою пару. Художнику не звикати бути в центрі обговорень із-за жінок, з якими він з’являється на публіці, особливо, після того, як у нього після багаторічної перерви з’явилася кохана, але на цей раз на червону доріжку з головним героєм фільму «Джон Вік» прийшла інша супутниця.

На 92-ю премію Академії знаменитість привів свою маму — Патрицію Тейлор.

Кіану Рівз прийшов на Оскар з мамою. У нас немає вибору, окрім як захоплюватися.

Користувачі Мережі були в захваті від того, що актор прийшов на церемонію з матір’ю, і порахували, що це в черговий раз доводить його крутість.

  • Так мило бачити Кіану Рівза з мамою на церемонії. Ти просто приголомшливий!
  • Звичайно, Кіану Рівз взяв свою маму, тому що він найкрутіший чоловік у всьому Голлівуді! Я ЛЮБЛЮ ЙОГО!
  Музеї Баварії почали формувати колекції про COVID-19

Коментатори не могли звернути увагу на те, що мама Кіану Рівза, якій вже 76 років, виглядає дуже добре для свого віку.

  • Тепер зрозуміло, звідки він узяв свою зовнішність — чудова мама!
  • Його мама виглядає ще більш круто, ніж він.
  • Його мама офігенна. Глава сім’ї.