Віна став ще більш приголомшливим, адже прийшов на Оскар з мамою.

Актор Кіану Рівз з’явився на червоній доріжці церемонії вручення «Оскара» з несподіваною супутницею, але його кохана може не ревнувати. Улюбленець глядачів прийшов на нагородження з головною жінкою в його житті — мамою, і, здається, не помилився. Адже цей вибір зробив його ще більш приголомшливим, інформує Ukr.Media.

Зірка Голлівуду Кіану Рівз не втомлюється дивувати шанувальників і щоразу знаходить, точніше, створює для цього різні підстави. Спочатку 55-річний актор епатує шанувальників несподіваним зовнішнім виглядом на зйомках продовження легендарної четвертої «Матриці», зйомки якої вже почалися на вулицях Нью-Йорка, а тепер стає приводом для обговорень і на врученні премії «Оскар» від Американської академії кінематографічних мистецтв і наук.

Нагадуємо, 9 лютого (10 лютого за київським часом) в Лос-Анджелесі стартувала церемонія, і на ній вже навіть встигли оголосити переможців. Поки глядачі вивчають список фаворитів, приголомшливий Кіану прикував до себе увагу через свою пару. Художнику не звикати бути в центрі обговорень із-за жінок, з якими він з’являється на публіці, особливо, після того, як у нього після багаторічної перерви з’явилася кохана, але на цей раз на червону доріжку з головним героєм фільму «Джон Вік» прийшла інша супутниця.

На 92-ю премію Академії знаменитість привів свою маму — Патрицію Тейлор.

Кіану Рівз прийшов на Оскар з мамою. У нас немає вибору, окрім як захоплюватися.

Користувачі Мережі були в захваті від того, що актор прийшов на церемонію з матір’ю, і порахували, що це в черговий раз доводить його крутість.

  • Так мило бачити Кіану Рівза з мамою на церемонії. Ти просто приголомшливий!
  • Звичайно, Кіану Рівз взяв свою маму, тому що він найкрутіший чоловік у всьому Голлівуді! Я ЛЮБЛЮ ЙОГО!
  ООН може взяти під контроль всесвітню мережу Інтернет

Коментатори не могли звернути увагу на те, що мама Кіану Рівза, якій вже 76 років, виглядає дуже добре для свого віку.

  • Тепер зрозуміло, звідки він узяв свою зовнішність — чудова мама!
  • Його мама виглядає ще більш круто, ніж він.
  • Його мама офігенна. Глава сім’ї.