Розкриваємо секрет голлівудської зірки.

Їй 47 років, але виглядає вона вдвічі молодшою. Нещодавно секрет нев’янучої молодості Джей Ло розкрила сама, опублікувавши кумедне відео в Інстаграм, інформує Ukr.Media.

На обличчі Лопес немає жодної зморшки, її шкіра світиться здоров’ям і свіжим рум’янцем. Звичайно, у голлівудської красуні є мільйони доларів на кращі процедури та косметологів. Однак, секрет молодості співачки та актриси може полягати не тільки в цьому. Нещодавно в Інстаграм Лопес з’явилося кумедне відео, де сестра Джен вмовляє її піти з нею в бар і випити.

«День, коли я йду пропустити стаканчик з друзями — найкращий день тижня», — говорить сестра зірки, на що Лопес відповідає в камеру: «Вона все ще намагається переконати мене в тому, що я повинна почати пити алкоголь».

І так, дійсно, Дженніфер вже давно не вживає міцних напоїв, вважаючи, що вони погано впливають на стан шкіри:

«Звичайно, на святах, коли хтось говорить тост я піднімаю свій келих і роблю ковток, а залишок вечора п’ю воду».

Це змусило нас вдаватися в питання: як вживання спиртного впливає на красу?

Голлівудський дерматолог Джилл Вейбл говорить наступне:

«Алкоголь провокує виникнення розацеа, ламкість судин і капілярів, роблячи шкіру запаленою, червоною і чутливою».

Однак, довгострокова шкода, яку завдає шкірі алкоголь, полягає в іншому:

«Достатнє і глибоке зволоження — ось головна запорука гарної й молодої шкіри надовго, а алкоголь зневоднює її, роблячи зморшки більш помітними», — додає дерматолог.

До речі, не всі алкогольні напої наносять шкірі однакової шкоди: дерматологи радять утриматися від солодких коктейлів із сиропами та соками, а також лікерів, які містять величезну кількість цукру на порцію. Вони позначаються на стані шкіри найгіршим чином і старять сильніше всього. Якщо все-таки хочеш підтримати компанію подруг, обирай хороше сухе вино, біле або червоне та обмежся келихом-двома. Не забувай пити чисту воду в проміжках між алкогольними тостами, а також приймай сорбенти начебто активованого вугілля ввечері після надмірного захоплення алкоголем.

  «Художник, як правило, чинить опір»