Актуальні новини

DZIDZIO оголосив про розлучення з дружиною після 20 років стосунків

Співак Михайло Хома, який виступає під псевдонімом DZIDZIO, розлучається зі дружиною Ярославою Хомою після 20-ти років стосунків. Про це він повідомив у програмі «Світське життя» на каналі «1+1».

Останні кілька місяців дружина DZIDZIO також співачка Slavia у своїх інтерв’ю неодноразово говорила про складні стосунки з чоловіком. Зокрема, у інтерв’ю YouTube-каналу «
Олицкая» вона розповіла, що 37-річний Михайло Хома не підтримував її бажання стати співачкою та не допомагав під час старту її кар’єри.

Також вона натякала на можливі зради DZIDZIO та небажання мати дітей.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1517988 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1517988{
margin: 0!important;
}
}

Сам DZIDZIO тривалий час інтерв’ю дружини не коментував, утім 24 квітня в інтерв’ю Катерині Осадчій повідомив, що

пара не живе разом 9 місяців і готується до офіційного розлучення.

«Тема важка. Ми домовились розлучитися, давно вже. Тому ми тільки хочемо зробити це гарно, красиво. Ми це прийняли тверезо, розумно, обдумували і зрозуміли, що це буде найкраще», – розповів Михайло Хома.

Він пояснив, що вони познайомилися, коли були ще дітьми і не розумілися в стосунках. Тепер, каже співак, пара домовилась відпустити одне одного. 37-річна Slavia наразі ніяк не прокоментувала заяву DZIDZIO.

Зазначимо, що Михайло та Ярослава Хома були разом близько 20 років, із них у шлюбі – 8 років. Пара разом вчилася в університеті культури, а потім виступала у гурті «Друзі». У 2010 році Михайло Хома створює власний гурт та починає виступати під псевдонімом DZIDZIO.

  Зеленський відзначив державними нагородами ряд публічних осіб

Залишити відповідь