Дзідзьо розповів, чи знайшов собі нову кохану чи насолоджується холостяцьким життям. Співак повідав про особисте життя після розлучення.

Український виконавець Дзідзьо розповів, чи зустрів він кохану після того, як розлучився зі своєю дружиною Ярославою Хомою. Після розставання зі своєю дружиною, співачкою Slavia артист вперше зізнався, чи зустрів він нову дівчину. Як зазначив Дзідзьо, в цей момент він вільний, і насолоджується життям холостяка. За його словами, зараз в артиста взагалі немає часу на романтику. Чоловік також зазначив, що його серце вільне, і найближчим часом він не планує занурюватися в нові відносини, інформує Ukr.Media.

Дзідзьо зазначив, що у нього зараз немає часу на нові відносини.

“У мене немає часу, зараз я працюю над фільмом, У мене монтаж, концерти, новий альбом. Нічого не встигаю, спати лягаю о другій ночі, а піднімаюся о шостій ранку”, — зізнався виконавець.

Але, переваги в майбутній обраниці все ж назвав. Артист зазначив, що це повинна бути особлива дівчина, яка буде «мила його серцю».

“Повинен бути погляд в очі. Якщо така людина з’явиться, то я її відразу впізнаю”, — зазначив Дзідзьо.

А поки він роздає інтерв’ю і розповідає про свої уподобання в дівчатах, колишня дружина співака розбурхує своїх шанувальників сексапільними знімками.