Кілька років тому медики діагностували в артиста важкий діагноз.

Здається, що життя багатих і знаменитих — суцільні веселощі, вечірки, фотосесії та автографи. Але мало хто знає, що насправді ховається за посмішками на фото. Так, стало відомо, що знаменитий британський музикант Елтон Джон поборов рак простати, інформує Ukr.Media.

Знаменитий британський музикант Елтон Джон у своїй автобіографії “Я” зізнався, що у нього була злоякісна пухлина. Під час планового огляду у 2017 році медики виявили у нього рак простати.

У підсумку близький друг принцеси Діани зважився на операцію, але відмовився від хіміотерапії. Пухлину видалили в одній з клінік Лос-Анджелеса, а через 10 днів його стан різко погіршився. З-за цього він перервав тур по Південній Америці та повернувся в Лондон. Медики сказали, що якби він приїхав на добу пізніше, трагедії уникнути не вдалося б. Про це пише видання Daily Mail:

“Вночі в лікарні наодинці зі смертю я молився: будь ласка, не дай мені померти, дай мені побачити моїх дітей ще, дай мені ще трохи часу. Дивним чином з’явилося відчуття, що час, який я провів, видужуючи, був відповіддю на мої молитви: якщо ти хочеш більше часу, ти повинен навчитися жити так, навчитися сповільнюватися.”

Причиною того, що знаменитий британець опинився в реанімації, була інфекція.

“Лікували її великими внутрішньовенними дозами антибіотиків. Але температура повернулася. Вони взяли зразок. це було набагато серйозніше, ніж вони могли собі уявити. Було проведено МРТ, і Бог знає, скільки ще процедур. Лікарі сказали, що до смерті залишилося 24 години.”

На щастя, Елтон Джон впорався з випробуванням, яке йому випало, стан нормалізувався, і тепер артист визначив для себе пріоритети, намагаючись ще більше часу проводити з сім’єю.

  Як зараз розвивається кар'єра Олександра Рибака, переможця "Євробачення-2009"