Молодіжний образ співачки викликав бурхливі обговорення.

Популярна співачка Ані Лорак є однією з найбільш обговорюваних постатей у шоу-бізнесі. Користувачам Мережі не дають спокою її процедури краси, внаслідок яких її зовнішність дещо змінилася. Пильно стежать шанувальники й за образами зірки, як концертними, так і повсякденними. Недавня фотографія в Instagram викликала неоднозначну реакцію і бурхливі обговорювання, інформує Ukr.Media.

На знімку Кароліна демонструє спортивний лук, що складається з об’ємної куртки і штанів вільного крою. Для завершення образу використовуються бежеві масивні черевики на шнурівці і на тракторній підошві. Зачіска — високо зібраний хвіст. В цілому образ виглядає дуже молодіжно.

Користувачі Мережі, що побачили фото, буквально розділилися на два табори. В одних молодість і чарівність співачки викликали захоплення.

«Ані немов яскраве сонце», «Аня — розбишака! Красуня», «Крутишка», «У всіх образах хороша» — такі коментарі залишили віддані фанати.

Проте знайшлися і ті, хто вважають, що образ був обраний недоречно, він не відповідає іміджу Кароліни і її віку. Недоброзичливці висловили думку, що такий об’ємний одяг зовсім не пасує Лорак, і навіть звинуватили її в тому, що вона спеціально стала підбирати таке вбрання, щоб відповідати молодому коханцю. Їх висловлювання звучать так:

«Дивна поза», «Мені не подобається такий стиль на Ані», «Штани капець)))», «Стиль одягу у Вас реперський, Ви молодитесь, або чоловік у Вас репер?», «Чому коли жінки починають зустрічатися з «реперами», починають відразу ж носити такий шмот: розтягнений трикотаж і дуті куртки. Ані, ти там перепила таке вдягати???»