34-річна актриса Мирослава Карпович не завжди вибирає стильні образи.

Російська актриса Мирослава Карпович, знайома багатьом по ролі Маші в серіалі «Татусеві дочки», останнім часом стала зіркою скандальної хроніки. Багато шанувальників звинувачують зірку в тому, що вона стала розлучницею пари Агати Муценієце і Павла Прилучного, інформує Ukr.Media.

Як би там не було, цікаво, чи завжди Мирослава виглядала бездоганно?

У 2014 році Мирослава вибирала прості та комфортні образи. Образ виглядає трохи безглуздо і зовсім не стильно, немов актриса збиралася в поспіху і зовсім не очікувала, що її будуть фотографувати. Ймовірно, образ був би краще, якби Мирослава замінила об’ємні штани на елегантні.

У 2015 році Карпович все ще вибирає підліткові образи. Втім, завдяки гарній фігурі образ виглядає непогано, але все-таки не так елегантно, як могло б бути.

Стилісти вважають, що майку з Бетменом спокійно можна замінити на білу сорочку, тож образ сильно зміниться.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

У 2016-му році Мирослава стала частіше приміряти більш відверті образи. Стилісти наголошують, що образ «в білому» ідеальний і причепитися ні до чого. Штани, незвичайний топ і легке пальто відмінно доповнюють один одного. Експерти підкреслюють, що образ виграшний ще й завдяки тому, що строгі форми одягу підтримують незграбну постать Мирослави.

Втім, вже у 2018 Карпович знову повернулася до свого образу «батькової дочки». Блакитний тренч, джинси, кеди і недолуга сумка — стилісти вважають, що це ідеальний спосіб для підлітка, але ніяк не для 30-річної жінки. За словами експертів, якби тренч був бежевого кольору, то він би врятував ситуацію..

Все-таки на наступний рік актриса вирішила одягатися більш зухвало. Так, у неї відмінна фігура, і є що показати! Короткі шорти оверсайз підкреслюють стрункі ноги Мирослави, але з-за цього її фігура виглядає хворобливо худою.

  Слава Камінська показала, як виглядала до двох пластичних операцій

Втім, стилісти вважають, що образ актриси виглядає непогано і сучасно, але подібний наряд підійде далеко не кожній жінці.

Мабуть, Мирослава усвідомила свою жіночність, тому стала все більше вибирати відкриті образи. У 2020-му вона носить легкі сукні на зав’язках і білу джинсову куртку на поясі.

Ймовірно, через сформований образ на Мирославу і ополчилися фанати, які вважають її розлучницею.