Справжніх любителів кіно все важче здивувати: знайомі історії, хепі-енди або логічні розвитки подій.

Справжніх любителів кіно все важче здивувати: знайомі історії, хепі-енди або логічні розвитки подій. Все це змушує знову і знову шукати щось нове та нестандартне.

Пастка часу, 2017

Професор археології в рамках експедиції знаходить загадкову печеру і зникає. На другу добу студенти професора починають турбуватися і вирішують відправитися на його пошуки. Адже саме Тейлор і Джекі єдині, хто знав маршрут професора Хопера. У нелегкому шляху їм з'являється на допомогу дівчина Кара, її сестра Вівс та їх друг Фербі. Нарешті, герої знаходять ту саму печеру і спускаються вниз, щоб врятувати Хопера. Але п'ятеро молодих людей навіть не уявляють, що їх чекає зовсім інший світ з іншими плином часу… Так пошукова місія перетворюється на справжню боротьбу за виживання, а закінчиться все це неодмінно дуже несподівано!

Таллі, 2018

Багатодітна мати Марло, яка щойно народжує 3-ю дитину, виснажена так сильно, що вже не зовсім розуміє чи любить вона свою сім'ю. Бачачи стан героїні, друзі вирішують зробити їй вельми цікавий подарунок — наймають для її дітей «нічну» няню, яка доглядатиме за дітьми, поки Марло буде мирно спати. Так в сім'ю приходить екстравагантна молода дівчина на ім'я Таллі, яка, як за помахом чарівної палички, починає вирішувати численні проблеми в побуті багатодітної сім'ї… Марло не вірить своєму щастю, але чи так все очевидно? Цікава і непередбачувана кінцівка розставить всі здогади по місцях, інформує .

Нічні ігри, 2018

Чи любите ви ігри так, як герої фільму, Макс і Енні? Навряд чи ви зможете подолати пару в цій справі, адже щотижня герої збираються з друзями і влаштовують справжні детективні нічні ігри! І начебто заняття здається дійсно веселим і цікавим, але одного разу брат Макса, Брукс, вирішує вивести формат зустрічей на абсолютно новий рівень. В черговий ігровий вечір він оголошує, що один з гравців буде викрадений, а той, хто зуміє знайти жертву — виграє автомобіль. Ледь Брукс встигає розповісти про нові правила, як в будинок уриваються «люди в масках» і викрадають самого Брукса. Героїв чекає дійсно божевільна ніч, адже через деякий час вони почнуть розуміти, що весь «квест» зовсім не милий розіграш, як здавалося спочатку…

  Помер відомий український мовознавець та перекладач Іван Ющук

Ідеальна пастка, 2018

Красуня Емілі Ратаковські разом з партнером по фільму Аароном Полом, змусять вас понервувати! Герої акторів, пара Брайан і Кессі, відправляються на романтичний вікенд в прекрасну Італію, сподіваючись повернути своїм стосункам «іскру». Але у господаря вілли, де оселилася пара, свої плани на молодих людей. Таємничий незнайомець вміло залучає героїв у свою гру, яка мало схожа на романтичні пригоди…

Будинок, який побудував Джек, 2018

Якщо ви важко переносите творчість Ларса фон Трієра і фільми, де показана жорстокість, то сміливо пропускайте цю стрічку. Якщо ж ви любите авторське кіно і не є вразливою натурою — то зможете скласти свою думку щодо цієї неоднозначної картини великого режисера. У центрі сюжету — серійний вбивця Джек, який цілих 12 років наводив страх на весь штат Вашингтон у 70-х і 80-х роках 20 століття. Весь фільм розділений на п'ять інцидентів, в проміжках між якими головний герой розмірковує на теми мистецтва, філософії, етики і себе самого як особистості в цьому світі через закадровий діалог з невідомим до певного моменту співрозмовником — Верджем. Тут вже точно стандартної кінцівки не чекайте! Адже Трієр є Трієр.

Невидимка, 2018

Сліпу піаністку Софію називають «дівчиною в темряві». Але саме вона стає мимовільним свідком вбивства своєї сусідки — дочки впливового міжнародного злочинця. Ця незрозуміла ситуація вплутує героїню в справжню низку дивних подій. Однак, сама Софія не така проста, як здається, і не така беззахисна, як вважає поліція і бандити… Фільм зі всієї непередбачуваністю сюжету відносить нас у цей злочинний світ Лондона.

2:22, 2017

Нью-йоркський авіадиспетчер Ділан Бренсон несподівано сам для себе в останню хвилину запобігає величезній катастрофі. В одну з його змін літак, який заходив на посадку, мало не зіткнувся з тим, який здійснював зліт. Зробити це герою вдалося завдяки фантастичному баченню, в якому фігурував о час 2:22. Тепер Ділан стає заручником ланцюга зловісних подій і намагається розібратися в цій містиці, щоб врятувати себе і свою кохану Сару.

  Гардероб Дмитра Комарова завжди під контролем його дружини

Ідеальні незнайомці, 2016

Останній у списку, але абсолютно чудовий, легкий і зовсім не схожий на трилер або фільм детектив, з не менш несподіваною кінцівкою! Сюжет розгортається теплим італійським вечором. Семеро близьких друзів, зібравшись за вечерею, жартома починають гру — читати всі смс вголос, а на дзвінки відповідати по гучномовному зв'язку. Вони й уявити собі не можуть, які скелети вилізуть з їх шаф, і які дивовижні відкриття їм належить зробити.