Справжніх любителів кіно все важче здивувати: знайомі історії, хепі-енди або логічні розвитки подій.

Справжніх любителів кіно все важче здивувати: знайомі історії, хепі-енди або логічні розвитки подій. Все це змушує знову і знову шукати щось нове та нестандартне.

Пастка часу, 2017

Професор археології в рамках експедиції знаходить загадкову печеру і зникає. На другу добу студенти професора починають турбуватися і вирішують відправитися на його пошуки. Адже саме Тейлор і Джекі єдині, хто знав маршрут професора Хопера. У нелегкому шляху їм з'являється на допомогу дівчина Кара, її сестра Вівс та їх друг Фербі. Нарешті, герої знаходять ту саму печеру і спускаються вниз, щоб врятувати Хопера. Але п'ятеро молодих людей навіть не уявляють, що їх чекає зовсім інший світ з іншими плином часу… Так пошукова місія перетворюється на справжню боротьбу за виживання, а закінчиться все це неодмінно дуже несподівано!

Таллі, 2018

Багатодітна мати Марло, яка щойно народжує 3-ю дитину, виснажена так сильно, що вже не зовсім розуміє чи любить вона свою сім'ю. Бачачи стан героїні, друзі вирішують зробити їй вельми цікавий подарунок — наймають для її дітей «нічну» няню, яка доглядатиме за дітьми, поки Марло буде мирно спати. Так в сім'ю приходить екстравагантна молода дівчина на ім'я Таллі, яка, як за помахом чарівної палички, починає вирішувати численні проблеми в побуті багатодітної сім'ї… Марло не вірить своєму щастю, але чи так все очевидно? Цікава і непередбачувана кінцівка розставить всі здогади по місцях, інформує .

Нічні ігри, 2018

Чи любите ви ігри так, як герої фільму, Макс і Енні? Навряд чи ви зможете подолати пару в цій справі, адже щотижня герої збираються з друзями і влаштовують справжні детективні нічні ігри! І начебто заняття здається дійсно веселим і цікавим, але одного разу брат Макса, Брукс, вирішує вивести формат зустрічей на абсолютно новий рівень. В черговий ігровий вечір він оголошує, що один з гравців буде викрадений, а той, хто зуміє знайти жертву — виграє автомобіль. Ледь Брукс встигає розповісти про нові правила, як в будинок уриваються «люди в масках» і викрадають самого Брукса. Героїв чекає дійсно божевільна ніч, адже через деякий час вони почнуть розуміти, що весь «квест» зовсім не милий розіграш, як здавалося спочатку…

  Для участі у телешоу Кейт Міддлтон обрала улюблені сережки королеви

Ідеальна пастка, 2018

Красуня Емілі Ратаковські разом з партнером по фільму Аароном Полом, змусять вас понервувати! Герої акторів, пара Брайан і Кессі, відправляються на романтичний вікенд в прекрасну Італію, сподіваючись повернути своїм стосункам «іскру». Але у господаря вілли, де оселилася пара, свої плани на молодих людей. Таємничий незнайомець вміло залучає героїв у свою гру, яка мало схожа на романтичні пригоди…

Будинок, який побудував Джек, 2018

Якщо ви важко переносите творчість Ларса фон Трієра і фільми, де показана жорстокість, то сміливо пропускайте цю стрічку. Якщо ж ви любите авторське кіно і не є вразливою натурою — то зможете скласти свою думку щодо цієї неоднозначної картини великого режисера. У центрі сюжету — серійний вбивця Джек, який цілих 12 років наводив страх на весь штат Вашингтон у 70-х і 80-х роках 20 століття. Весь фільм розділений на п'ять інцидентів, в проміжках між якими головний герой розмірковує на теми мистецтва, філософії, етики і себе самого як особистості в цьому світі через закадровий діалог з невідомим до певного моменту співрозмовником — Верджем. Тут вже точно стандартної кінцівки не чекайте! Адже Трієр є Трієр.

Невидимка, 2018

Сліпу піаністку Софію називають «дівчиною в темряві». Але саме вона стає мимовільним свідком вбивства своєї сусідки — дочки впливового міжнародного злочинця. Ця незрозуміла ситуація вплутує героїню в справжню низку дивних подій. Однак, сама Софія не така проста, як здається, і не така беззахисна, як вважає поліція і бандити… Фільм зі всієї непередбачуваністю сюжету відносить нас у цей злочинний світ Лондона.

2:22, 2017

Нью-йоркський авіадиспетчер Ділан Бренсон несподівано сам для себе в останню хвилину запобігає величезній катастрофі. В одну з його змін літак, який заходив на посадку, мало не зіткнувся з тим, який здійснював зліт. Зробити це герою вдалося завдяки фантастичному баченню, в якому фігурував о час 2:22. Тепер Ділан стає заручником ланцюга зловісних подій і намагається розібратися в цій містиці, щоб врятувати себе і свою кохану Сару.

  П’ять виставок, які тривають у Львові

Ідеальні незнайомці, 2016

Останній у списку, але абсолютно чудовий, легкий і зовсім не схожий на трилер або фільм детектив, з не менш несподіваною кінцівкою! Сюжет розгортається теплим італійським вечором. Семеро близьких друзів, зібравшись за вечерею, жартома починають гру — читати всі смс вголос, а на дзвінки відповідати по гучномовному зв'язку. Вони й уявити собі не можуть, які скелети вилізуть з їх шаф, і які дивовижні відкриття їм належить зробити.