Шоумен розповів, як сам трохи не загруз у політиці.

Серед зірок, які задумали сьогодні піти в політику, немає голодних людей. А це говорить про те, що вони отримали певні цікаві пропозиції. При цьому їх спроби проявити себе в цій сфері викликають поки почуття незручності, інформує .

Такою думкою в інтерв'ю поділився український шоумен і продюсер Андрій Данилко (Вєрка Сердючка). 45-річний артист зізнався, що був дуже радий "зістрибнути" у свій час з політичних заходів і пояснив, чому вважає, що Зеленському на посаді президента України варто дати час.

"Мабуть, є цікаві пропозиції до цих зірок (які йдуть у політику). Ви розумієте про що я. Іншої причини я не бачу, є якась зацікавленість. Але мені здається, це неправильно. Погоджуючись на подібне, дуже просто зіпсувати собі репутацію. І я от дивлюся на деякі речі зараз і мені навіть буває ніяково", — зізнався Данилко.

"Немає підготовленості, все по верхах, суцільно словесна вода. Адже треба мати якийсь досвід, володіти інформацією і цифрами. Мати якийсь артистизм правильно подавати цю інформацію в кінці-кінців. А коли це постановочні репліки, шаблони… (знизує плечима) Ось саме почуття незручності все це викликає".

Оцінювати шанси своїх колег по цеху в новій сфері Данилко не взявся. Не знає, чого чекати.

"Я не Ванга, не знаю. Але я поки не бачив. На заході бачив, у нас — ні. Я от дуже скептично дивився на участь Володимира Зеленського в президентській гонці, але коли він уже переміг, я радів. Мені здається, для нього це така крута історія, він молодий, у цьому щось є. Але йому зараз дуже складно", — згадав він.

  Любите романтичні драми — швидше беріть на озброєння цей список

З Володимиром Зеленським шоумен знайомий особисто. Спираючись на досвід спілкування з екс-лідером "Кварталу", Данилко впевнено погодився з думкою, що новому гаранту необхідний час.

"Звичайно. Я бажаю йому успіхів. Якби я його не знав особисто, я б нічого не казав. З ним завжди було комфортно і просто. Тому, звичайно, йому потрібен час. До того ж треба розуміти, що ніхто зі старих політиків зараз не буде йому допомагати — будуть тільки заважати. У кожного свої інтереси".

Самому Андрію Данилку, як висловився артист, "мільйон разів" пропонували підтримати ту чи іншу політичну силу. Сьогодні він невимовно радий, що не позбувся свободи. І саме це, на його думку, загрожує багатьом його колегам — артистам в політиці.

"Мільйон разів пропонували, але я не погоджуюся. Бувають такі моменти, коли в артистів дуже зростає популярність і їх починає заносити. Вони починають себе переоцінювати. Ми колись погодилися на якісь передвиборчі заходи, але вчасно зістрибнули. І слава Богу! Ми могли б туди ввійти (і там великі гроші), але потім я б навряд чи зміг так просто звідти вийти. А я люблю волю, незалежність. Хочемо — виступаємо, не хочемо — не виступаємо. Це найважливіше. А коли ти продаєш себе, але розумієш це лише з часом, нічого поміняти ти вже не можеш. Гроші завжди можна заробити, але краще потроху. Так що все це не просто так. Адже люди, які йдуть туди, — вони ж не вмирають з голоду, правильно? Ось вам і відповідь — гроші і жадібність", — підкреслив він