Днями нагадала про себе новинами популярна голлівудська актриса Міла Куніс. За що себе картає зірка з українським корінням, читайте в нашому матеріалі, інформує Ukr.Media.

Відзначимо, в минулі вихідні ефект бомби справила поява Міли Куніс і Ештона Катчера в рекламі на “Суперкубку”. Як проходили зйомки ролика і чому тепер зірка кіно себе картає, вона розповіла в інтерв’ю Еллен Дедженерес.

Міла Куніс вийшла на зв’язок, торкнулася теми карантину з сім’єю та розповіла, як вони з чоловіком погодилися брати участь у проєкті. За словами Міли, вона сприйняла пропозицію знятися в рекламі як можливість ненадовго розвіятися в розпал пандемії”

“Ця пропозиція надійшла нам в розпал пандемії. Тоді це здавалося зовсім нелогічним, адже весь світ переживав найгірші часи. Однак ми вже довго сиділи на самоізоляції, і я буквально вмирала від бажання вийти з домівки. Тоді я сказала: “мені все одно. Мені потрібно вибратися з дому!”. Я дивилася на цю можливість як на дводенну відпустку. Думала: “ми просто виберемося звідси, відзнімемо рекламу і хоча б ненадовго втечемо від дітей”. Я просто жахлива мама…”.

Міла Куніс відверто зізналася, що без розуму від своїх дітей, але все ж іноді відчуває гостру потребу хоча б трохи відпочити від них. Правда, у малюків свої плани і вони не дають їм з Ештоном спокою. У пари підростає 6-річна Уайетт і 4-річний Димитрій.

“Я дуже люблю своїх дітей, але вони чимось нагадують мені собак. Вони ніби можуть винюхати тебе і дізнатися, в якій кімнаті ти зараз знаходишся. Від них нікуди не дітися. Вони буквально скрізь!”.

Ціною за таку “відпустку” на зйомках стала підозра на хворобу, адже парі доводилося зніматися без маски. У якийсь момент Міла подумала про параною — зірка була впевнена, що тепер хвора:

“Це не найкомфортніше почуття, адже на зйомках ви не носите маску і, по суті, оголені. Нікому не дозволено з тобою розмовляти, і тобі теж не можна ні з ким спілкуватися. Дуже дивний досвід. Тоді я була майже впевнена, що заразилася вірусом. Я подумала: “о, тепер я заражуся. Це той самий момент”. Але зараз потрібно постукати по дереву — зі мною цього не сталося”.