Про це стало відомо зарубіжним ЗМІ від анонімного джерела. Герцоги Кембриджські заговорили про четверту дитину, тому цей рік для Королівської сім’ї може стати роком істинного бебі-буму. Як розповів журналістам Інсайдер, Кейт Міддлтон завжди мріяла про чотирьох дітей, але через пандемію пара відклала планування ще одного спадкоємця

З початком нового року, герцогиня вирішила, що пора задуматися про поповнення. За повідомленням анонімного джерела, Кейт Міддлтон зараз дотримується певної дієти для того, щоб підготувати свій організм до запланованої вагітності. Сам принц Вільям не відразу оцінив бажання своєї дружини, тому на четверту дитину його ще довелося вмовляти, інформує Ukr.Media.

“Раніше він думав, що трьох спадкоємців їм більш ніж достатньо. Думка, що малюків буде четверо, його не надихала. Але бажання герцогині народити четверту дитину все ж розтопило його серце”, — розповів інсайдер.

Про те, що герцоги Кембриджські хочуть ще одну дитину, вже знає королева Єлизавета II. Вона з теплом прийняла цю новину. До слова, в родині герцогів цього року вже сталося поповнення: вони завели собаку, чорного кокер-спанієля.