Організатори "Євробачення" вибрали місто для проведення конкурсу.

Нідерландське місто Роттердам було обрано для проведення конкурсу "Євробачення" у 2020 році, інформує .

Це Роттердам-2020! Роттердам був обраний приймаючим містом 65-го пісенного конкурсу "Євробачення" після напруженої боротьби з південним нідерландським містом Маастріхтом. Конкурс пройде у вівторок, 12 травня, четвер 14 травня і в суботу 16 травня 2020 року", — йдеться на офіційному сайті музичного змагання.

Серед критеріїв для вибору міста врахували: місце, місткість, технічні засоби, житло, інфраструктура і доступність.

"Ми вибираємо концертний зал Ahoy, який, за нашими оцінками, є найбільш підходящим майданчиком для виробництва з використанням найсучасніших технологій трьох телешоу з загальною аудиторією в 180 мільйонів глядачів", — повідомив виконавчий продюсер музичного конкурсу Сітсе Баккер.

Раніше повідомлялося, що столиця Нідерландів Амстердам не стане проводити "Євробачення" у 2020 році, оскільки в місті зайняті всі відповідні арени. За право провести конкурс спочатку боролися такі міста Нідерландів, як Роттердам, Утрехт, Хертогенбос, Арнем та Маастріхт.

Нагадаємо, у гранд-фіналі пісенного конкурсу в цьому році переміг 25-річний представник Нідерландів Дункан Лоуренс. Згідно з традицією, конкурс відправляється в одне з міст країни-переможниці.

Також у фіналі "Євробачення 2019" виступили зірки пісенного конкурсу різних років. Так, Кончіта Вурст, Вєрка Серючка, Монс Сельмерлєв і Елені Фурейра переспівали пісні один одного. А в цьому році Україна відмовилася від участі в конкурсі.

Більше новин на нашій сторінці в Facebook і в нашому акаунті в Instagram.