Актуальні новини

Посол Південної Кореї Квон Кі-Чанг: Корейцям потрібно показати Україну та її культуру зсередини

Корейці вважають Україну країною, де живуть прекрасні люди. Але вони дуже мало знають про український побут і культуру. Для підвищення обізнаності, їм слід показати країну зсередини.
Про це заявив посол Південної Кореї Квон Кі-Чанг в інтерв’ю телеканалу UATV.
На запитання про те, що люди в Республіці Корея знають про нашу країну, посол відповів, що Україна має дуже хороший імідж у Південній Кореї.
“Якщо говорити загалом, то мої співвітчизники мало що знають про Україну, тому одним із моїх пріоритетів є підвищення обізнаності про Україну й українську культуру серед корейців”, – розповів Квон Кі-Чанг.
Він зазначив, що є кілька способів, як розповісти корейцям про Україну. “Один із них – представити Україну в кількох відомих південнокорейських телешоу. Їхні організатори можуть приїхати сюди і зняти Україну зсередини, показати українські традиції, а також культурні цінності з тим, щоб популяризувати їх серед корейців. У нас був подібний досвід із Хорватією”, – пояснив посол.
За його словами, такий прийом дав хороші результати. Після виходу телешоу щорічно близько 400 тисяч корейців їдуть до Хорватії з туристичною метою.

  10 липня – Самсонів день, Самсон-сіногній: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь