Закулісні подробиці зйомок у серіалі “Великі вуйки”.

Незабаром відбудеться прем’єра другого сезону комедійного серіалу “Великі Вуйки”, акторами якого стане цілий ряд українських зірок. Тіна Кароль, Лідія Таран, Влад Яма, Євген Кошовий, Юрій Ткач, Катерина Осадча та інші відомі українці виконають ролі в нових серіях про пригоди гуцулів, інформує Ukr.Media.

Напередодні прем’єри виконавці головних ролей Юрій Горбунов і Надія Мейхер розповіли цікаві закулісні подробиці зйомок.

“Моя героїня Галина, співробітниця Укрзалізниці і мешканка столиці, переїжджає до свого коханого Івана у Великі Вуйки, де їй дуже подобається. Мені, до речі, теж сподобалося на знімальному майданчику серіалу “Великі Вуйки”, який розмістився в Пирогово — свіже повітря, сонце, простір. Це дуже надихнуло всю команду, тому в новому сезоні навіть будуть пікантні сцени з поцілунками Галини та Івана”, — розповіла Надія Мейхер.

А Юрій Горбунов розкрив секрет, як на такі сценарні ідеї відреагувала його дружина Катерина Осадча.

“Було дуже смішно, коли один з авторів серіалу Микола Куцик озвучив при Катерині ідею поцілунку з Надією. Катя відразу запитала: “Ану покажи, де це в сценарії, я перевірю”, — зізнається ведучий.

Надія Мейхер зазначила, що глядачі вже бачили поцілунки Івана і Галини в першому сезоні серіалу “Великі Вуйки”, але, як запевнили актори, в нових серіях буде все набагато спекотніше.

“Усі звикли бачити пікантні сцени на сіннику, а в майстерні Івана гора стружки. У стружці ще такого не було!” — розповів Юрій Горбунов.