Актриса хоче проводити кожну секунду з дитиною.

3 січня стало відомо про те, що Камерон Діаз вперше стала мамою. Актриса відразу попередила, що не буде ділитися подробицями життя маляти. Однак днями інсайдери повідомили деяку інформацію, інформує Ukr.Media.

Камерон Діаз вже більше п’яти років не знімається в кіно, не бере участі в будь-яких інших проектах і майже не виходить у світ. За словами знаменитості, вона втомилася від світла софітів і папараці і хоче зосередитися на особистому житті.

Актриса рідко публікує фото в Інстаграмі, однак 3 січня 47-річна Камерон порадувала фоловерів новою публікацією, та ще якою! Вона оголосила, що стала мамою. «Ми щасливі і вдячні, що вступаємо в нове десятиліття з заявою про народження нашої доньки, Реддікс Медден», — повідомили Камерон Діаз і її чоловік Бенджі Медден.

Багато шанувальників вирішили, що подружжя найме няню, проте днями стало відомо, що Діаз планує присвятити всю себе вихованню малої і обійтися без сторонньої допомоги.

Камерон хоче проводити кожну секунду з дитиною. Їх близькі друзі надзвичайно лояльні, тому не дивно, що вони змогли зберігати це в таємниці.

Попри те, що Камерон Діаз завжди перебувала в центрі уваги, вона відчувала від цього стрес.

Нагадаємо, Камерон і Бенджі одружилися у 2015 році. З того часу актриса намагалася завагітніти і лише в минулому році їй вдалося зробити це за допомогою ЕКЗ.