Актуальні новини

Хто насправді створив шоу “Орел и Решка”: суперечка між Жанною Бадоєвою і Нателлою Крапівіною

Продюсер Світлани Лободи записала звернення до прихильників.

Сьогодні у всіх на вустах скандал, що розгорівся між причетними до шоу "Орел і Решка" людьми. Що не поділили Жанна Бадоєва і Нателла Крапівіна, читайте далі у матеріалі, інформує .

У минулу п'ятницю в своєму інтерв'ю у "Вечірньому Урганті", куди прийшла Жанна Бадоєва з презентацією нового проекту "Життя інших", вона сказала, що саме вона створила популярне тревел-шоу "Орел і Решка".

Ми з моїми однокласниками вирішили придумати шоу про подорожі, це був 2010 рік, ми зняли першу програму, а в 2011-му ми вийшли в ефір.

Цей факт обурив продюсера Світлани Лободи – Нателлу Крапівіну, яка також є головним продюсером "Орел і Решка". Вона звернулася до громадськості з наступною заявою:

"Нам багато разів ставили це питання, в тому числі і на нашій останній онлайн-трансляції. Тому ми хочемо розставити крапки над "i". Ми дуже вдячні Жанні Бадоєвій за участь у нашому проекті. Але! Батьківщина проекту – київська Оболонь, затишна кухня в місцевій хрущовці, а щасливі батьки – молоді недосвідчені мандрівники Лена, Женя і Катя, які дуже хотіли подивитися світ! Звідти "новонароджений" поїхав на затвердження прямо до Нателли Крапівіної. Потім отримав остаточно назву, яка більше не змінювалася протягом восьми років – Орел і Решка.

Таким чином, творцями проекту "Орел і Решка", за словами Крапівіної, є Євгеній та Олена Синельникові, Катя Турова придумала підкидати монетку, а Жанна Бадоєва була лише ведучою. Подробиці дивіться у ролику далі.

Дивитися онлайн відео

  Лесю Нікітюк збили на сноуборді у Буковелі

Залишити відповідь