У виконавця діагностували невиліковне захворювання, яке сильно позначилося на його житті.

Джастін Бібер зробив відверте зізнання у відповідь на звинувачення у зловживанні забороненими речовинами, інформує Ukr.Media.

Шанувальники виконавця стали говорити про це, коли він став виглядати виснаженим і на його обличчі з’явилися дивні висипання.

25-річний співак розмістив звернення до фанатів в Instagram.

  • «Багато говорили, що Джастін погано виглядає і сидить на сильних препарати, але вони не могли знати, що у мене діагностували хворобу Лайма. І не тільки її, але і серйозний хронічний мононуклеоз, який позначився на стані моєї шкірі, роботі мозку і здоров’я в цілому», — розповів Джастін Бібер.

Виконавець додав, що він поліпшив стан свого здоров’я правильним лікуванням, але це були тяжкі два роки.

Хвороба Лайма може з’явитися після укусу кліща. У хворого з’являються жар, головний біль, висип на шкірі. Хвороба не лікується, але при своєчасному зверненні до лікаря її можна контролювати.

В Instagram Бібер відповів і тим, хто вважав, що, прикриваючись хворобою, він намагається все ж замаскувати згубні пристрасті. Джастін не став заперечувати, що в минулому мав справу з наркотиками.

  • «Я пройшов шлях від хлопчика-підлітка до світової зірки. У 18 років у мене не було життєвого досвіду, але було багато грошей і доступ до всього, що я хотів. У 19 років я став вживати важкі наркотики, ставши злим, і нешанобливо ставився до жінок. Мені потрібні були роки, щоб прийти в себе. На щастя, Бог нагородив мене людьми, які люблять мене таким, який я є», — зізнався співак.

Співак також зізнався, що переборовши згубні звички, зміг знайти особисте щастя. У 2019 році Джастін одружився з моделлю Хейлі Болдуін, з якою був знайомий кілька років.

  Слава Камінська прийде на шоу «Холостяк-9», щоб підтримати друга