Актуальні новини

ХXII Міжнародний фотоконкурс газети «День»

УВАГА! На прохання учасників термін прийому робіт подовжено по 8 листопада!
Ми довго думали, чи варто цього року проводити наш уже двадцять другий фотоконкурс, зважаючи на нові реалії, але збагнули, що це не лише можливо, а й потрібно. Тому що ми всі потребуємо антидоту, протиотрути — і від вірусу, і від нерозумної політики, і від життєвих проблем, які пов’язані з обставинами цього року. І ми впевнені, що цю протиотруту, антивірус, знайдемо у світлинах наших фотокореспондентів, аматорів і майстрів із усієї країни. Тому що люди своїм життям, роботою, оптимізмом, добротою створюють ті колективні ліки, які допомагають нам вижити. Сподіваємося, що разом із учасниками нашого фотоконкурсу, які фіксують це життя, ми і винайдемо цей рецепт оптимального антидоту.
Важливо! Ідучи назустріч проханням тих фотолюбителів, хто дуже хоче, але досі не встиг відібрати і надіслати свої найкращі світлини за 2020-й рік, редакція продовжує прийом робіт для участі у ХХІІ Міжнародному фотоконкурсі «Дня» — до 8 листопада.
До речі, вже зараз можемо почасти розкрити секрет — ми активно домовляємося щодо виставкової зали, і це буде одна з кращих у столиці, так що ніщо нам не перешкодить зустрітися — не онлайн!
Ми дуже сподіваємося, що наші зусилля і зусилля наших учасників конкурсу не пройдуть непоміченими медіаспільнотою, і вона підтримає нас не тільки інформаційно, а ще й призами для фотографій, які здадуться найбільш «вітамінними».
Нагадуємо умови конкурсу:
НОМІНАЦІЇ
1. Український світ
2. Політика
3. Фото з історією
4. Світ очима дітей
(до 18 років, участь для дітей безкоштовна)
* Зарахування фотографій до певної номінації здійснює журі конкурсу.
Три прості кроки для участі:
1 Зробіть внесок у розмірі 200 грн* (він спрямований на покриття організаційних витрат: друк з метою відбору робіт, оформлення)
2 Заповніть онлайн-анкету учасника
3 Додайте конкурсні світлини в електронному вигляді та копію квитанції про оплату внеску
*Для економії ваших коштів на друк кожної світлини у форматі A3 ми заснували загальний внесок і беремо на себе цей обов’язок.
Способи оплати внеску:
• Картами VISA, MasterCard в інтернет-магазині “Дня” (зробити скриншот екрану завершеної операції оплати в системі «Platon»);
• Через будь-яке банківське відділення або інтернет-банкінг (квитанція з реквізитами);
• У редакції газети «День» за адресою м. Київ, проспект Перемоги, 121д (заздалегідь зателефонуйте та домовтеся про візит!)
Реквізити
•  Одержувач: ТОВ «Українська прес-група»
•  Код одержувача (ЗКПО): 24249388
•  п/с: UA32 3808 0500 0000 0026 0074 78064 у АТ «Райффайзен Банк «Аваль»
•  МФО: 380805,
•  ІПН:  242493826548
•  Ім’я платника: вкажіть ваші прізвище, ім’я, по батькові
•  Призначення платежу: Внесок для участі в 22-му фотоконкурсі газети «День»

  Львівська облрада затвердила перелік пам'яток, які реставруватимуть у цьому році

                                                             
Заповнити форму та надіслати фото онлайн:
Увага! Форма приймає файли загальним об’ємом до 85 мб (10-15 фотографій). У разі перевищення ліміту або винекнення проблем надсилайте анкетні дані на пошту day.bild@gmail.com, прикріпивши фотороботи або посилання на них у файлообміннику.
Працездатність форми була перевірена 04.09.2020. 
 

Залишити відповідь