Що подивитися, щоб знайти упевненість у своїх силах.

Важко повірити, але літо, а загалом і рік, вже підходить до кінця. Однак, з такою кількістю сильних жінок в кінематографі цього року ви, без сумніву, будете максимально вмотивовані навіть на подорож в іншу реальність, не кажучи вже про те, щоб отримати заслужене підвищення, інформує .

Секретне досьє, 2017

Неповторна Меріл Стріп у ролі Кет Грем, першої видавниці газети «Вашингтон Пост», і її війна проти «Нью-Йорк Таймс» за право опублікувати кілька державних таємниць. Разом з редактором Беном Бредлі у виконанні Тома Хенкса їм доводиться подолати всі розбіжності і ризикнути своєю кар'єрою, щоб відкрити правду. Геніальний режисер Стівен Спілберг випустив чергову гідну картину, за яку, напевно, матиме ще не одну нагороду, а незмінна номінантка кожного Оскара йому в цьому неодмінно допоможе.

Анігіляція, 2018

Напевно ви вже не раз чули про галас навколо цього фільму, піднятого через прорив у візуальних ефектах. Взагалі-то, центром сюжету стає надихаюча команда жінок-учених, і це досить незвично для науково-фантастичного фільму. «Анігіляція» заснована на однойменній книзі-бестселері, а головні ролі виконали Наталі Портман, Джина Оскар Родрігес і Ісаак.

Складки часу, 2018

Один з найбільш очікуваних фільмів, адже у головних ролях: Різ Уізерспун, Опра Уїнфрі і Мінді Кейлінг. Впевнені, що головна героїня надихне цілі покоління молодих дівчат! На початку фільму вона — типова учениця старшої школи, яка бореться зі своїми переживаннями і труднощами у спілкуванні. Попри свій розум, вона не усвідомлює, наскільки сильна, поки не вирушає у фантастичну подорож, на пошуки свого батька — всесвітньо відомого фізика. Для перемоги над злом героїні потрібно зануритися в себе і змиритися з усіма недоліками, щоб знайти силу, яка за ними ховається.

  Макс Барських проходить навчання в лавах ЗСУ

Розкрадачка гробниць, 2018

Лара Крофт повернулася, і на цей раз героїню-археолога грає Алісія Вікандер. Вона кидає все, щоб закінчити останню справу свого батька — розібратися з легендарною гробницею на міфічному острові біля берегів Японії. Навіть дістатися до місця — це вже складна задача, але героїня справляється завдяки гострому розуму, сліпій вірі і впертому духу.

8 подруг Оушена, 2018

Окей, можливо, злочинці не можуть вважатися такими, що надихають, але той факт, що в типово чоловічому жанрі всі головні жіночі ролі, дуже надихає. Виконали їх Кейтт Бланшетт, Дакота Фаннінг, Сандра Баллок, Енн Хетеуей, Хелена Бонем Картер і навіть Ріанна! Команда збереться, щоб зробити неможливе пограбування щорічного балу в Нью-Йорку.

Війна Анни, 2018

В одному маленькому будинку під час Великої Вітчизняної війни заховалася маленька дівчинка і прожила в комину цілих два роки, вилазячи з притулку, тільки коли нікого не було поруч. Зі свого укриття вона спостерігає життя, яке проходить повз, чекаючи, поки село покинуть нацисти. Їй допомагають спогади про батьків і будинок. За весь фільм дівчинка не вимовляє ні слова.

Саундтрек до такої страшної картини написав саунддизайнер, який працював над фільмами «Амелі», «Олександр» і «12», Вінсент Арнарді.