Коли король Чарльз III зречеться престолу на користь сина. Коли Чарльз зречеться престолу: колишній королівський дворецький розкрив ймовірний хід дій з боку монарха.

Менше місяця тому королева Данії Маргрете II добровільно поступилася престолом своєму синові Фредеріку X. Причиною тому стали проблеми зі здоров’ям і вік. А тому сьогодні все частіше порушується питання, що стосується популярнішої королівської родини. Адже багатьох цікавить, коли ж Чарльз зречеться престолу. Своїми думками щодо цього поділився колишній королівський дворецький, інформує Ukr.Media.

Коли Чарльз зречеться престолу

Питання, коли Чарльз зречеться престолу, стало актуальним недавно. Адже у січні 2024 року представники британської корони повідомили про проблеми зі здоров’ям у монарха. Так, король змушений був провести кілька днів у лікарні, щоб пройти через операцію з видалення аденоми передміхурової залози. До речі, сьогодні він уже минає період відновлення.

Але чому взагалі Чарльзу потрібно думати про зречення на користь принца Вільяма? Мабуть, варто розпочати із віку монарха. Адже старший син Єлизавети II прийшов до влади у досить поважному віці. Так, на момент коронації йому було вже 74 роки. В результаті чоловік досі не може звикнути до кількості своїх нових обов’язків. Тому зовсім не дивно, що король встиг неймовірно втомитися за минулий рік.

Своїми думками щодо зречення монарха від престолу поділився у розмові зі ЗМІ колишній королівський дворецький. Так, за словами працівника, 75-річний Чарльз поза всякими сумнівами вчинить саме таким чином: «Я не думаю, що він захоче бути королем у той час, як короновані глави Європи охоче передають владу своїм спадкоємцям, щоб побачити, як вони стануть монархами. Це особливе задоволення».

«Наслідує приклад королеви Данії»

До того ж важливо не забувати й про те, що піддані британської корони встигли вже серйозно втомитися від монархії. Воно й не дивно, враховуючи, що молодь за своє життя бачила лише королів та королів у похилому віці. А тому не позбавлена здорового глузду думка про те, що саме прихід до влади принца Вільяма та Кейт Міддлтон знову підніме рівень довіри до королівської родини.

  У Львові зібрали 30 тис. євро на протези для постраждалих від війни жінок

«Я думаю, що король має план на найближчі років 8-10. Але я вірю, що він наслідуватиме приклад королеви Данії. Він хотів би побачити коронацію свого сина. Хто б не хотів, щоб спадкоємець досяг вершини кар’єри?» — вважає колишній королівський дворецький.

До того ж, працівник упевнений — для монархії як такої настала зовсім інша епоха. Епоха більш сучасних поглядів та відкритості. Адже Єлизавета II нізащо не допустила, щоб хтось обговорював її особисті проблеми. Вона була людиною іншого покоління. Сьогодні ж настав момент для серйозних змін.