У своєму Інстаграмі дружина музиканта повідала про причину, яка провокувала у Сергія Бабкіна рідкісну хворобу, інформує Ukr.Media.

У себе в блозі жінка розповіла про причини хвороби чоловіка, яку їм озвучили медики. Після тривалих обстежень у кращих київських і харківських лікарів, Сергію повідомили, що ж все-таки викликало у нього таку рідкісну хворобу зору. Зі слів медиків, причиною став вірус, який вразив спочатку нирки і згодом дав ускладнення на очі.

“Вірус вразив нирки і дав ускладнення на очі. Ми вирушили до кращого інфекціоніста і здали всі необхідні аналізи. Нирки є таким органом, який до останнього мовчить і терпить, проте в будь-який момент може трапитися якийсь сплеск ускладнення”, — написала Сніжана в соцмережах.

Дружина виконавця попереджає, що хвороба нирок досить серйозна і може виникнути у будь-якої людини. З цієї причини раз на рік необхідно звертатися до фахівців для обстеження. Нагадаємо, що в цей час Сергій готується до операції в Австрії, де буде прооперований 5 лютого.

Підписуйтесь на новини «UkrMedia» в Google.