Перша “холостячка” України нещодавно дала відверте інтерв’ю. Ксенія зізналася, що вони з Олександром Еллертом вже подумують про поповнення в родині і він мріє про близнюків, інформує Ukr.Media.

Актриса дала інтерв’ю для радіо “Люкс FM”, в якому розповіла про свого сина і її стосунки з Олександром Еллертом. Після закінчення “Холостячки” Ксюша і Саша стали проживати разом. Пара в цей час насолоджується романтичним періодом відносин і активно будує плани на майбутнє. Як з’ясувалося, Мішина хоче знову стати мамою і вона мріє про дівчинку, бо у неї вже є син від попередніх відносин. Олександр теж хоче дочку, а точніше відразу двох.

“Саші хочеться близнюків. Мені ця ідея подобається, вона я б сказала просто божевільна. Близнюки можуть бути дуже прикольними. Будуть сестрички Еллер”, — розповідає Мішина.

Варто нагадати, що у Ксенії вже є син Платон, а в Олександра дочка Еля. Комік підтримує стосунки з дівчинкою і приділяє їй багато свого вільного часу. Після проєкту Платон дуже зрадів, що Олександр житиме з ними. Встиг він подружитися і з Елею. Всі вони відмінно спілкуються один з одним.

Підписуйтесь на новини «UkrMedia» в Google.