Любов ціною в 5 млн $ — наречений Брітні Спірс озвучив свої вимоги шлюбного контракту. Наречений Брітні Спірс і історія зі шлюбним контрактом.

Сем Асгарі — професійний бодібілдер, модель і актор. Публіці, втім, він більше відомий як наречений Брітні Спірс. Різниця в 12 років нітрохи не заважає цій парі. Більш того, шанувальники Брітні були просто в захваті від того, як 28-річний красунчик стійко тримав сторону своєї 40-річної коханої у всіх сварках і скандалах. Саме Асгарі був головною опорою Спірс в розборках з опікуном. Але останні новини змушують задуматися про справжні мотиви такої поведінки чоловіка…

Ідеальна історія кохання

Скандальна співачка і симпатяга-бодібілдер зустрічаються вже практично п’ять років. За ці роки публіка звикла сприймати Сема як своєрідного ангела-хранителя Брітні. Саме на плечі Асгарі раз по раз ридала співачка після невдалих судових слухань. І саме з Семом вона вирішила залишитися після того, як злісний батько-опікун Брітні залишився не при справах, інформує Ukr.Media.

Коли суд Лос-Анджелеса нарешті звільнив Спірс від влади горе-татуся, жінка зізналася пресі: без допомоги коханого у неї нічого б не вийшло. Справді, здавалося, ніби Брітні витягла нарешті у долі щасливий квиток. Улюблена, вільна і щаслива: фанати щиро раділи за співачку!

Максимальна швидкість

Дехто з шанувальників, втім, до останнього підозрював, що Асгарі не такий вже й простий. Справді, Брітні вже через пару днів після звільнення від опіки оголосила про швидкий шлюб з Семом. А ще через тиждень-другий з’ясувалося, що співачка вагітна. Фанати хмурилися: швидкість розвитку подій навколо Брітні вселяла побоювання.

Втім, в чомусь Спірс з Асгарі можна було зрозуміти. Брітні неодноразово говорила, що всі п’ять років відносин з Семом мріяла про шлюб і дитину. Шанувальники вже було заспокоїлися. Знайшовши свободу, співачка кинулася насамперед виконувати давні мрії, зрозуміла ситуація. Але тут спливли цікаві деталі про шлюбний контракт пари!

  Сумна звістка: помер відомий народний артист України

Чималі гроші!

Раптом звідки не візьмися з’явилася інформація, що на строгому контракті наполягає саме Сем, не Брітні! Хлопець висунув досить суворі умови для майбутнього подружнього союзу. Так, наприклад, стало відомо, що в разі розлучення Асгарі планує отримати по 5 мільйонів доларів за кожен прожитий у шлюбі рік!

У разі ж появи на світ дітей Сем серйозно розраховує залишити їх після розставання у себе. І, зрозуміло, отримувати щорічно ще по 5 мільйонів доларів на дитину в якості аліментів. Нічого собі вимоги, чи не так? Все продумано, все прораховано! Але не вкладається ця схема в історію про велику і чисту любов…

Образа, обман або холодний розрахунок?

Так, Раніше Асгарі не подавав жодного приводу для побоювань публіки. Навіть пронирливі папараці качали головами: хлопець всі 5 років відносин був вірний коханій. Нуль скандалів, нуль чуток, компрометуючих честь пари. І тут такий номер! Справа навіть не в грошах, їх-то Спірс ніколи не було шкода. Але яке приниження!

Що ж, хочеться вірити, що розповіді про детально продуманий шлюбний контракт Сема — ще одна брехня від скривджених опікунів Брітні. Спірс однозначно заслуговує нарешті знайти сімейне щастя. І ми сподіваємося, що Асгарі дійсно виявиться для співачки тим самим!