Марія Єфросиніна — мати 17-ї дочки Нани і 6-го сина Саші. Причому старша дочка вже пішла на першу роботу, інформує Ukr.Media.

Нана на початку року вирушила на навчання до Канади. Однак в цей час в коледжі канікули, і дівчина приїхала додому в Україну. Маша зізналася, що за той час, поки вони не бачилися Нана сильно змінилася.

“Вона повернулася більш дорослою, усвідомленою і досвідченою”, — розповіла ведуча.

Крім того з’ясувалося, що дівчина вже встигла влаштуватися на роботу. Тепер Нана — молодший менеджер в компанії її зіркової матері Mashsh.

“Вона попросилася до мене працювати. Каже: “Я хочу заробляти свої перші гроші”. Вона працює на найнижчих посадах — молодшим менеджером в моєму бренді”, — прокоментувала Єфросиніна.

Варто зауважити, що Маша рідко демонструє дорослу дочку, але при цьому вона дуже з нею близька. Телеведучій було важко відпускати Нану в Канаду і вона сильно плакала в аеропорту. Батьки не стали балувати дівчину і та поселилася в гуртожитку. Крім того навчальний процес був ускладнений карантином і Нана змушена була сидіти на заняттях в козирку з пластмаси, окулярах і масці.