За наполяганням королеви Меган Маркл знову стане мамою.

Королева Єлизавета II чекає від Меган Маркл і принца Гаррі не менше чотирьох спадкоємців. Королівський інсайдер каже, що подружжя оголосять про другу вагітність до кінця 2019 року, інформує .

Меган Маркл через три місяці після народження свого первістка принца Арчі Харрісона Маунтбеттена-Віндзора вже планує нову вагітність. На думку королівського експерта, журналістки Мелані Бромлі, герцоги Сассекські готується оголосити про це вже «дуже скоро», хоча графік у молодих батьків досить щільний через офіційний візит в Африку восени.

Очікується, що принц Гаррі і Меган Маркл поділяться з громадськістю приємною новиною незабаром після повернення з поїздки.

Бромлі з американського видання E!Online уточнює, що колишня актриса буде вагітна до початку 2020-го: «У них восени Африка, так що після цього».

Відзначається, що королева Великобританії Єлизавета II раніше «замовила» парі мінімум чотирьох онуків, та й сама Меган хоче, щоб у її сина Арчі був братик або сестричка, розповіла біограф Віндзорів Кеті Ніколл.

Прогноз Бромлі спровокував ажіотаж в букмекерських конторах, ставки на яких стали збільшуватися. Як розповів представник компанії Coral Алекс Апаті, за останні кілька днів у зв'язку з майбутнім оголошенням про вагітність від герцогів Сассекських «ми були завалені ставками на те, що у Гаррі та Меган буде друга дитина в 2020 році, і, як завжди, в подібних іграх рідко буває дим без вогню».

Додамо, що якщо Маркл збереться народжувати найближчим часом, то друга вагітність напевно буде для неї цілком комфортною, як і перша.

Ніколл також прогнозує, що Гаррі і Меган будуть виховувати Арчі по можливості без зайвої публічності і «світла прожекторів».

  «Кінотеатри не зникнуть, але стануть більш елітарними»

«Я думаю, що пара твердо має намір зробити так, щоб у Арчі було максимально нормальне життя», — сказала вона.