Актуальні новини

На стіні старого заводу на Новому Львові намалювали 80-метрове графіті

На території колишнього ремонтного цеху на вул. Панаса Мирного більше 20 художників намалювали графіті, загальною довжиною близько 80 метрів. Ініціатором мистецької акції виступила ІТ-компанія Intellias, офіс якої розташований поруч із цією будівлею.

Художники розмальовували фасади ремонтного цеху колишнього заводу «Полярон» на вул. Панаса Мирного,24 поблизу вулиці Професора Буйка. Нагадаємо, що після того, як цехи закрили, частина будівлі роками пустувала, іншу – здавали в оренду. У 2014-му році будівлю виставили на продаж і ІТ-компанія Intellias викупила її та реконструювала.

Під час графіті-фестивалю «Алярм-Львів’20», який відбувся 25-26 липня, 22 художники зі Львова, Києва, Луцька, Івано-Франківська, Харкова, Сум, Рівного, Ужгорода та Кам’янського намалювали кілька графіті на стіні промислової будівлі. Серед робіт – класичні графіті з поєднанням шрифтів та персонажів та абстрактні композиції, де переплітаються кольори, форми та лінії. Загальна довжина графіті – близько 80 метрів.

Графіті на стіні ревіталізованої будівлі ремонтного цеху на вул. Панаса Мирного,24

«Щороку ми обираємо нові локації для роботи художників. За 5 років фестивалю ми розмалювали кілька промислових об’єктів: колишній завод «РЕМА», «Галичскло», будівлі на Підзамче. Графіті давно стало атрибутом багатьох міст у світі. Розмальовані будівлі не лише тішать мешканців, але й стають туристичними об’єктами. Особливо цінними є графіті на старих промислових будівлях: вони привертають увагу громадськості, і можуть змінити сприйняття локації надавши їй нової ідентичності», – говорить співорганізатор графіті-фестивалю «Алярм-Львів’20» Іван Студницький.

  Регіна Тодоренко віддала свою нагороду «Жінка року» Маргариті Грачовій, а її дітям відправила подарунок

Залишити відповідь