Актуальні новини

На телеканалі ZIK стартує проект розслідувань про місцеву владу

З 19 жовтня в ефірі телеканалу ZIK стартує цикл програм журналістських розслідувань «Таємниці Ратуші».  Про це повідомляє прес-служба каналу.
Прем’єрі передує показ документального фільму під однойменною назвою «Таємниці Ратуші: початок» Стрічка вийде в ефірі 14 жовтня о 21.30.  ZIK, «прописаний» у Львові та Києві, найперше розкаже про діяльність нинішнього львівського мера Андрія Садового. 
«ZIK – телеканал журналістських розслідувань. Недивно, що під час передвиборчих перегонів ми хочемо проаналізувати діяльність тих, хто знову претендує на владні повноваження. Тим більше, що мер Львова бачить себе у всеукраїнських масштабах. Тому у фільмі «Таємниці Ратуші» голі факти та аналітика. Це – наша головна зброя», – анонсує прем’єрний показ фільму керівник департаменту інформації медіахолдингу ZIK Тарас Смакула.
«Наш проект – своєрідний зріз громадських настроїв, які зараз переважають. Багато спекуляцій, підмін понять, коли слова, картинка на екрані розходяться з діями і результатом. За биттям себе кулаком в груди, навстіж відчиненими дверима свого маєтку перед журналістами, носінням найширшої вишиванки, декламуванням «Пливе кача…», позиціонуванням себе як істинного вірянина Української греко-католицької церкви, відданого сім’янина, патріота-державника криється професійний піар… Ми хочемо допомогти глядачам критично сприймати однобоку інформацію, мислити рельєфно та усвідомити підкилимні механізми взаємодії чиновників, сховані в вузьких коридорах і кабінетах львівської Ратуші», – розповідає гендиректор медіахолдингу ZIK Ігор Туркевич.

  Слава Камінська розповіла, чому не хоче знайомитися з дівчиною колишнього чоловіка

Залишити відповідь