Співачка похвалилася кадрами із відпочинку.

Співачка, актриса і дизайнер одягу Надія Мейхер зараз подорожує по Італії. До речі, багато українських знаменитостей вирушили на новорічні свята в інші країни, і Мейхер — не виняток. Співачка вирішила відправитися в сонячну Італію, де зараз відпочиває душею і тілом. Але Надія також зуміла поєднати приємне з корисним: за кордоном вона не тільки відпочиває і подорожує, вона вирушила туди за новими тканинами для власного бренду жіночого одягу, інформує Ukr.Media.

Зараз Мейхер подорожує по італійських містах, і показує дивовижні кадри пейзажів.

Сама співачка зізналася, що буде не тільки відпочивати, але й підшукувати тканини для нових колекцій одягу, дизайнером якого вона виступає. В Італії Надія подорожує з легкістю, на кадрах, які вона показала своїм підписникам, співачка зображена без макіяжу і дуже щаслива.

Також Мейхер ділиться знімками містечок, де вона зупиняється зі своєю родиною на ночівлю, а також чарівними краєвидами гір.

«Ось чому можна нескінченно дивуватися, любити, насолоджуватися, надихатися — ПРИРОДІ. Багато разів бувала в горах, але кожен як перший, як дитина радію і як дорослий намагаюся візуально запам’ятати кожну картину, яка вразила», — написала Надія в одній з публікацій.