Син Віна Дізеля візьме участь у зйомках 9-ї частини фільму "Форсаж". Кого ж зіграє хлопчик?

Прем’єра дев’ятої частини фільму “Форсаж” повинна була відбутися минулого року, але пандемія коронавірусу внесла свої корективи. Нова дата виходу стрічки — травень 2021, але і це не точно, інформує Ukr.Media.

Попри затримку, шанувальники саги в очікуванні нової стрічки, в чому є заслуга авторів проєкту, які запустили масивну рекламну кампанію фільму, підігріваючи до нього інтерес.

До слова, в зйомках взяв участь десятирічний син актора Віна Дізеля, який зіграв у “Форсажі” одну з головних ролей. Хлопчик дебютує в якості актора, знявшись зі своїм батьком. Син знаметиності знімався вперше, і за неофіційними даними вартість зйомки дитини в день коштувала продюсерам 1000 доларів.

У новій частині стрічки Домінік Торетто планує відійти від справ, і з дружиною і сином жити в якості звичайної американської сім’ї, повністю залишивши кримінал. Правда, за традицією, зробити це головному герою спокійно не дають. Йому хоче помститися терористка на ім’я Сайфер, заручившись допомогою головного героя, який є найманцем. Сімейна історія Домініка і Джейкоба дасть можливість побачити дитинство Торетто, і чому у нього не склалися теплі стосунки з сім’єю.