Актуальні новини

Netflix знімає у Мінську, Києві і Вільнюсі серіал про протести в Білорусі

Стрімінговий сервіс Netflix готує до виробництва документальний проект про протести в Білорусі, частина зйомок його відбудеться в Києві. Про це повідомив у Telegram радник лідерки білоруської опозиції Світлани Тихановської з міжнародних справ Франтішек Вячорка.

Наразі відомо, що повнометражну стрічку, ймовірно, розділять на серіал, оскільки знімальна група вже зняла стільки матеріалу, що планується випустити цілий багатосерійний документальний проект про Білорусь. Зйомки, за словами Вячорка, проходять у Мінську, Києві та Вільнюсі.

«Уже два місяці британська знімальна група фільмує документальну стрічку чи серіал про білоруські протести, що має вийти на Netflix. Герої – демонстранти, Координаційна рада і Світлана Тихановська. Зйомки проходять у Мінську, а також у Києві та Вільнюсі», – йдеться в повідомленні.

Вячорка також додав, що членів знімальної групи вже встигли затримати у Мінську для «з’ясування обставин зйомок». Коли буде показ фільму ще точно невідомо. Багато в чому це буде залежати від того, як буде розвиватися ситуація в Білорусі далі.

Нагадаємо, що після президентських виборів у Білорусі з 9 серпня щодня проходять масштабні мітинги проти оголошеної перемоги на них Олександра Лукашенка, який керує країною вже 26 років. У відповідь місцеві силовики проводять масові жорсткі затримання протестувальників.

Опозиція сформувала Координаційну раду і вимагає перевиборів. Шістьох із семи членів президії цієї ради Лукашенко вже або кинув за грати або видворив із країни.

23 вересня державне інформагентство Білорусі повідомило, що Олександр Лукашенко «вступив на посаду президента», хоча за білоруським законодавством, церемонія інавгурації повинна транслюватися по національному телебаченню.

Україна, низка європейських країн, США та Канада не визнають Лукашенка президентом Білорусі.

  Незвичайні й унікальні ідеї для весілля

Залишити відповідь