Як виглядає 37-річна ведуча і що вона думає про свої зморшки.

Зовсім нещодавно популярна ведуча опублікувала в Мережі знімок, який, за її словами, зробив її молодший син. На фото ведуча позує в домашній обстановці та зовсім без косметики. Тоді фотографія Олі викликала не малий резонанс і багато її шанувальників написали, що на фото вона виглядає дуже втомленою, але це не завадило знаменитості продовжити публікувати нові одкровення, інформує .

Нещодавно у соцмережі Фреймут виклала новий знімок, на якому вперше у всій красі демонструє своє обличчя з близької відстані. Неозброєним поглядом видно, що 37-річна жінка вже піддалася деяким віковим змінам.

«Зморшки — це мудрість, нехай будуть. Я користуюся хорошими кремами, але ін'єкції НЕ колю принципово. Моя ікона стилю — королева Єлизавета. Можете уявити собі дев'яностолітню королеву на балконі, яка махає рукою підданим, а обличчя у неї нерухоме від ботоксу? Аристократи собі такого не можуть дозволити», — написала Оля.

Шанувальники ведучої не могли не оцінити такий сміливий вчинок і масово підтримали свою улюбленицю:

«Благородна старість це краще, ніж спотворені обличчя ботоксом і пластикою! Не пам'ятаю хто сказав:» Потрібно вміти старіти красиво!», «Як мало справжнього в мережах! Як свіжий вітерець Ваше фото! Ви дуже гарна!», «Краса не тільки у відсутності зморшок, а й у їх присутності відповідно віку!», «Олю, також подивіться на королеву Máxima з Нідерландів, вона також має природні зморшки, але бо вона дуже симпатична і щира то її ці зморшки роблять натуральною», «Повністю з вами згодна. Що природно, те не бридко як кажуть. А роздуте обличчя від ботоксу красивим точно не назвеш… Я б хотіла щоб ВСІ, абсолютно всі жінки приймали й любили себе. Звичайно, потрібно прагнути бути кращою, але кращою не когось там з журналу або інстаграму, а кращою, ніж ти сама…», «Клас, супер, а я думала вже нема таких жінок, що нічого собі не колють, а виявляється є!!! Ви просто богиня, просто дуже розумна жінка».

  Кайлі Дженнер розповіла, звідки взяла гроші на розвиток свого бізнесу