Телеведуча релаксує на березі моря.

Українська телеведуча також, як і багато інших знаменитостей, вибрала турецький напрямок для відпочинку. На своїй сторінці в соціальній мережі Instagram Ольга опублікувала сонячні кадри, показавши свого чоловіка і молодшу дочку Євдокію. Теплі сімейні кадри привели в захват численних підписників Фреймут, які засипали її компліментами, інформує Ukr.Media.

Ольга показала фотографії, зроблені під час відпочинку в Туреччині. Телеведуча позувала в літньому вбранні: білій шовковій майці з тонкими бретелями і плісированій спідниці м’ятного відтінку. Легкий літній наряд Фреймут доповнила бежевими балетками і брендовою сумочкою через плече. Знаменитість позувала в обіймах чоловіка, а також показала шанувальникам молодшу дочку.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Ой, навіть в профіль видно, що дочка схожа на тата)», «Ви дуже красива», «ось це вже ваша донечка доросла», «красива сім’я», «Классссні, гарного відпочинку», «Справжні фото. Ви дуже красиві!”, “Дуже приємно бачити щирі емоції без пафосу!”, “Такі гармонічні. Дуже класні”, — написали численні шанувальники Ольги Фреймут.

Телеведуча зазначила, що зараз почала цінувати можливість подорожувати, чого не робила до пандемії коронавірусу.