Полякова стала продюсером.

Перший проект продюсерського дебюту знаменитої української співачки Олі Полякової вже став переможцем 11-го конкурсу кінопроектів Держкіно в найбільш конкурентній категорії "Ігрові повнометражні національні фільми для широкої аудиторії" і отримає додаткову фінансову підтримку від держави, інформує .

Найочікуваніша кінокомедія "Зірки за обміном" вийде на широкий екран в 2020 році і буде представлена Поляковою спільно з українською компанією, лауреатом чисельних міжнародних премій, KINOROB. Режисером картини виступить Олексій Даруга.

"Днями Держкіно виділило додаткову фінансову допомогу проектам. І я з величезним задоволенням і натхненням хочу вам оголосити, що кінопроект, в якому я буду грати головну жіночу роль і вперше в житті виступлю в ролі продюсера, отримав додаткову державну фінансову підтримку. Разом з компанією KINOROB ми запускаємо найочікуванішу кінокомедію 2020 року. І, звичайно ж, вона про шалену… ні, не любов — ненависть. Моїм партнером буде мега популярний артист. Хто це? Пропоную вам написати в коментарях під моїм постом в Instagram", — заінтригувала Оля Полякова.

Попри те, що сюжет майбутньої кінострічки поки не розголошується, сценарій і ідея фільму отримали високу оцінку комісії під час спеціального пітчингу, на якому був представлений проект.

Нагадаємо, акторський дебют Полякової відбувся в січні 2018 року в рамках першої секс-комедії "Свінгери", яка за підсумками прокату стала #1 касовою україномовною комедією, а також першого в Україні сиквела "Свінгери-2", який став найкасовішим українським фільмом 2019 року.