Для тих, хто пам’ятає лише перші сезони серіалу, стане великим здивуванням те, як зараз виглядає Маша.

Марії Ільюхіной, батьків якої в серіалі “Вороніни” зіграли Катерина Волкова і Георгій Дронов, восени виповнилося 16 років. Серіал стартував у 2009 році — Маша приєдналася до нього зовсім маленькою дівчинкою і практично виросла на знімальному майданчику, інформує Ukr.Media.

І тепер дівчинка-актриса перетворилася на яскраву квітку дівчину з розкішними локонами та у відмінній фізичній формі. Адже Маша — не лише зірка серіалів, але і кандидат у майстри спорту з художньої гімнастики.

Тому фото шпагату в її інстаграмі, де вже 293 тис. підписників, справа звичайна. Також дівчина на одні п’ятірки закінчила дев’ятий клас в Академічному ліцеї імені Ломоносова.

Є місце в житті Маші й іншим сторонам мистецтва: вона займається музикою, пише вірші, книги та освоює “Ютуб”. Свій успіх Маша пояснює тим, що багато старається.

Юність — пора любові, і артистці це почуття теж вже не чуже. Довговолоса красуня пише романтичні пости, а нещодавно навіть поділилася знімком з молодою людиною, на якому зображений їх поцілунок. “Нескінченна любов”, — підписала вона, сховавши обличчя хлопця сердечком.