Особняк під Києвом: як виглядає заміський будинок Тіни Кароль. Стало відомо, де мешкає співачка.

Українська виконавиця Тіна Кароль живе у великому маєтку під Києвом, в селі Зазим’я — це в семи кілометрах від Троєщини. Періодично до зіркової мами приїжджає її син Веніамін, який навчається у Великобританії. Як з’ясували журналісти, останнім часом Кароль вирішила розширити свій двір, обнесла парканом свої володіння. Навколо особняка будуються нові будинки, тому дуже скоро ЖК заселять новими мешканцями, інформує Ukr.Media.

Цікаво, що донедавна Зазим’я було тихим і затишним місцем. Село з усіх боків оточене лісом, але в останні роки його все більше вирубують під забудову житлового комплексу. Поруч з селищем немає завантажених доріг, тому на вузьких сільських дорогах почали з’являтися “тягучки” до траси, яка веде до столиці. Місцеві жителі знають свою зоряну сусідку і її маєток площею понад двадцять соток.

У будинку Тіни є камін, літня кухня з величезними вікнами, зимовий сад, не одна спальня. Тіна для себе облаштувала приміщення для репетиції та тренажерний зал. Другий поверх — це володіння Веніаміна. Особняк співачки влаштований за принципом розумного будинку. У гаражі у Кароль є автопарк з трьох автомобілів, на території маєтку також є будинок для сторожа і будиночок для обслуговуючого персоналу.