Актуальні новини

Всесвітній день письменника відзначається 3 березня

Це свято покликане нагадати всім про важливість ручного письма, несправедливо забутого сьогодні через велику кількість цифрової та друкованої інформації.

Щорічно 3 березня в усіх країнах відзначається як Всесвітній день письменника. Це свято присвячене людям, які повідомляють суспільству про все, що відбувається всередині країни, в світі, займаються написанням книг, статей для газет і журналів. Спосіб передачі інформації через написання існує в нашому світі з початку життя людини на землі. Завдяки працям письменників люди можуть дізнаватися про все нове, переживати емоції від прочитаних книг, виражати почуття у віршах і піснях, написаних поетами, інформує .

Всесвітній день письменника був спочатку присвячений діяльності ПЕН-клубу. Дана міжнародна спільнота заснувала свято в 1986 році на своєму 48 конгресі. Назва «ПЕН-клуб» дослівно перекладається як клуб «поетів», «нарисовців» і «романістів». При цьому абревіатура повністю співпадає з англійським словом «pen» – ручка, що дуже символічно для такого роду організації. Свою діяльність ПЕН-клуб почав ще з 1921 року в Лондоні і спрямована вона була на захист інформації від спотворень, фальсифікації і надання неправдивих фактів, як на території країни, так і між всіма країнами.

У День письменників прийнято влаштовувати урочисті культурні вечори і нагороджувати всіх поетів, які відзначилися, різними грамотами і преміями за заслуги в літературній діяльності.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Лідія Таран поділилася фотографіями з поїздки в США

Залишити відповідь