Також музикант розповів про можливу участь свого сина в проєкті.

В честь дня народження музичного шоу "Х-фактор", кожен день кастингів учасників зустрічає новий суддівський склад. Так в якості запрошеного члена журі на проєкт повернувся музикант Дмитро Шуров, інформує .

Ріаnобой поділився враженнями від кастингів і розповів про свого сина у проєкті.

"Лев часто бував на прямих ефірах проєкту, я його брав з собою, тому що не з ким залишати. Він спостерігав за цією кухнею, і саме тому він розуміє, що "Х-фактор" — це не казка, це реально робота, і треба бути готовим на 300 відсотків, щоб кудись пройти. Тому він сам вирішує, куди захоче рухатися. А ще Лев не хотів би користуватися тим, що я тут сиджу, — зізнається Дмитро Шуров. — У нього свої погляди, він хоче, щоб його музична кар'єра розвивалася так, як він хоче. Тому, коли Лев буде готовий — він безумовно прийде".

Ріаnобой також не приховує, що дуже радий повернутися в крісло Х.

"Поки на кастингах політ нормальний. Круто, що поруч зі мною за суддівським столом такі цікаві члени журі, адже я люблю жінок взагалі, і конкретно цих двох фантастичних артисток (Настю Каменських і Олю Полякову, — прим.ред.) за їх непередбачуваність. А ще мені дуже подобається те місце, де я сьогодні сиджу. Я по — справжньому кайфую!" — розповів музикант.

Нагадаємо, вокальне шоу "Х-фактор" на СТБ відзначає 10-річчя. Вперше етап кастингів українського "Х-фактора" перетворився на зоряний челендж — четвірка суддів отримала можливість передати своє місце за столом журі колегам по шоу-бізнесу. Так в крісла журі повернулися Дмитро Шуров, Ніно Катамадзе, Олег Вінник та Ігор Кондратюк. Ведучою 10 сезону проєкту стала актриса і телеведуча Даша Трегубова. Ще більше зірок привітають проєкт теплими побажаннями та яскравими виступами під час прямих ефірів.

  Перший день весни святкують 1 березня