Актуальні новини

Розмальований уламок збитої над Львовом ракети розіграють у лотерею

Львівські художники розписують малюнками уламки російських ракет, які збило ППО на Львівщині. Один з таких розмальованих уламків розіграє під час онлайн-лотереї волонтерка Тетяна Турчина, решту планують продати на благодійних аукціонах.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1543638 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1543638{ margin: 0!important; } }

Як розповіла ZAXID.NET Тетяна Турчина, загалом художниці Ольга Цибуля, Ангеліна Андрусишин, Ольга Лементарчук, Руслана Гаган уже розмалювали 10 уламків ракет, збитих на Львівщині 26 березня і 3 травня. Один з них розіграють під час онлайн-лотереї.

«Наші американські друзі, які активно допомагають Україні, побачили на Ebay, як продавали брелок з уламком російського збитого літака і запропонували щось таке зробити тут [у Львові]. Літаків у нас немає, але ми вирішили знайти те, що є тут – уламки ракет. А вже пізніше до нас долучилися волонтери зі сходу, які теж допомогли. Уламки самі по собі нецікаві, хотілося зробити їх вартісними і такими, щоб їх захотілося поставити вдома», – розповідає про ідею розписів уламків ракет Тетяна Турчина.

Один розмальований уламок ракети розіграють під час онлайн-лотереї у середу, 1 квітня, о 20:30. Щоб взяти участь у розіграші, необхідно надіслати 100 грн або більше на цю картку 4149 6090 0851 5902 та скинути скріншот переказу у коментарі під дописом Тетяни Турчиної. За кожні 100 грн людина отримає номер і потім за допомогою програми Random Тетяна визначить переможця. Якщо людина скидає більшу суму, то отримує більше таких номерів: за 200 грн – два номери, за 300 грн – три номери і т.д.

Переможець онлайн-лотереї зможе обрати будь-який з розмальованих уламків ракет

За словами Тетяни Турчиної, ще один розмальований уламок отримає людина, яка відправить найбільше суму пожертви. Обидва переможці зможуть обрати уламок, який їм найбільш подобається.

  Флінта: відомий, таємний та неофіційний

Ще декілька розмальованих уламків ракет продадуть на благодійних аукціонах в Європі. Усі вилучені від розіграшу та продажу ракетних уламків гроші витратять на закупівлю амуніції, приладів та харчування для ЗСУ.

Залишити відповідь