Володимир Зеленський з дружиною Оленою зустрілися з зірками Голлівуду, щоб обговорити розвиток українського кіно.

Навіть на вихідних Президент з дружиною продовжують займатися справами держави. Правда, на цей раз все було менш офіційно і в дуже приємній компанії — Володимир і Олена Зеленські зустрілися з зірками Голлівуду Мілою Куніс і Ештоном Катчером, щоб обговорити розвиток кіно в Україні. Зустріч відбулася в рамках форуму Ялтинської Європейській Стратегії YES, інформує .

"Протягом двох днів у мене було кілька важливих зустрічей із зірками світового кіно. Вчора я спілкувався з продюсером вже культового серіалу "Чорнобиль" Крейгом Мейзіном, а ввечері під час форуму YES мав задоволення поспілкуватися з неперевершеною Робін Райт. Сьогодні я зустрівся з уродженкою України Мілою Куніс і актором і продюсером Ештоном Катчером. У нас була дуже плідна розмова про кіно, зокрема про розвиток української кіноіндустрії, а також про шляхи залучення інвестицій у неї", — розповів Президент України на своїй офіційній сторінці в Instagram.

Здається, обидві сторони залишилися дуже задоволені зустріччю і спілкуванням. “У мене була можливість зустрітися з багатьма главами держав. Іноді ми бачимо, що ці люди не такі, якими здаються. А Зеленський дуже щирий у тому, що він хоче для України", — прокоментувала актриса Міла Куніс.