Актуальні новини

Паризька опера відмовилася від роботи з українським танцівником Полуніним через дискримінаційні заяви

Паризька опера більше не буде співпрацювати з всесвітньо відомим танцівником Сергієм Полуніним через його сексистські висловлювання та критику людей із надмірною вагою.
Про це повідомляється на офіційній сторінці опери в Twitter.
«Враховуючи публічні заяви, зроблені Сергієм Полуніним, директор (опери — ред.) з танців Орелі Дюпон вирішив не запрошувати артиста. Ці зауваження не відповідають його цінностям та цінностям установи», — йдеться в заяві.
Раніше Полунін на своїй сторінці в Instagram розкритикував людей із надмірною вагою, зазначивши, що це «некрасиво» і є наслідком ліні людей. Пізніше він видалив цей пост.
Крім того, як повідомляє France 24, Полунін зробив гомофобний та сексистський допис у соцмережі.
«Мужик повинен бути мужиком на сцені, вже є балерина, не повинно бути двох. Чоловік повинен бути чоловіком, а жінка жінкою. Чоловіча і Жіноча енергії створюють баланс. Ось чому у вас є яйця. Те ж саме поза балетом, мужики, що з вами? Жінки в світі зараз намагаються стати на роль чоловіків», — написав він.
Зазначимо, що у лютому Полунін мав взяти участь у постановці «Лебединого озера» і зіграти там головну роль.
У листопаді 2018-го Полунін опублікував пост із підтримкою президента Росії Володимира Путіна. Зазначимо, що в Instagram артиста 10 січня з’явився новий подібний допис, в якому він каже, що «буде молитися» за Путіна, якщо той стане «лідером усього світу».

  На Рівненщині внаслідок авіаудару не працює теле- та радіомовлення

Залишити відповідь