Актуальні новини

Через COVID-19 перенесли VI міжнародний фестиваль Odessa Classics

В Одесі через пандемію коронавірусу перенесли з червня на серпень VI міжнародний музичний фестиваль Odessa Classics.
Про це повідомили на офіційному сайті Odessa Classics.
“Фестиваль Odessa Classics переноситься на 10-23 серпня… Для нас головною метою в цей складний час був намір врятувати фестиваль цього літа. Ми переконані, що велика музика повинна звучати, і саме зараз її цінність висока як ніколи. З огляду на повідомлені плани Кабміну і МОЗ України щодо виходу з карантину та відновлення авіасполучення, ми вважаємо, що оптимальний час для проведення фестивалю Odessa Classics цього року – серпень”, – йдеться у повідомленні.
Також уточнено програму і нові терміни проведення фестивалю – 10-23 серпня. 
Глядачам, які купили квитки та абонементи, організатори повідомили, що “вдалося зберегти як кількість концертів і місця їх проведення, так і 90% програми”.
Зокрема, повністю збережені 10 з 12 концертних програм і виконавців. 
Але не обійшлося без замін: замість концерту Єрусалимського квартету відбудеться концерт піаніста П’єтро де Марія (Італія), нова дата – 11 серпня. Також скасовано концерт Брюссельського камерного оркестру під керівництвом Майкла Гутмана, замість оркестру 19 серпня відбудеться сольний концерт піаніста Себастіана Кнауера (Німеччина).
“Нова дата проведення концерту опен-ейр за участі Естонського Національного симфонічного оркестру – 22 серпня, ми сподіваємося провести його, як і планувалося, на Потьомкінських сходах”, – підсумували організатори фестивалю.

  «Суспільне» покаже документальне розслідування про індустрію сурогатного материнства

Залишити відповідь