Обидві жінки мають дуже складні характери.

Слава Камінська рідко говорить про своїх батьків публічно. Зі своєю мамою Тамарою Іванівною співачка має схожі характери і тому у жінок складається досить непросте спілкування один з одним, інформує Ukr.Media.

Як з’ясувалося, саме мама надихнула Камінську на творчу кар’єру, тому що після завершення навчання в Київському університеті культури і мистецтв вона наполягала на тому, щоб дочка шукала роботу, відвідуючи кастинги. Завдяки цьому на одному з прослуховувань Славу помітив Юрій Нікітін і покликав її в “НеАнгели”.

Слід зауважити, що Тамара Іванівна і зараз піклується про свою дочку, а також допомагає їй з дітьми. Заради внучат жінка поїхала з Одеси до столиці. Зірка проживає зі своєю мамою в одному будинку, але в під’їздах по сусідству. Тому мати приходить в гості до артистки кожен день, повчаючи її при цьому. Часто їх перепалки закінчуються сварками.

“У нас схожі характери. Тому ми коли вередуємо, то наші перепалки дуже гучні”, — розповіла Слава.

Як з’ясувалося, знаменитість сама наполягла на переїзді мами. Тепер же вона зазначає, що в цьому є недоліки.

“У моєї мами якось з’явилися ключі від мого житла і вона дуже любить заходити і давати поради. Я їй у відповідь — теж. Тому я іноді відбираю ключі зі словами: “Без дзвінка і стуку до мене зі своїми порадами не ходи”, — зізналася зірка.

Нагадаємо, що однією з причин розладу з екс-чоловіком артистка вважає втручання батьків у їхнє життя. Крім того, мати співачки подружилася з її свекрухою і обидві намагалися її повчати. Під час лайки між жінками, екс-чоловік вибирав сторону мами і тещі, скаржачись на важкий характер виконавиці.

  Співачка Світлана Тарабарова народила дівчинку — перші фото дитини