Актуальні новини

Стартував конкурс “Туристичний сувенір Луганщини”

В межах заходів, спрямованих на розвиток та популяризацію наявного туристичного потенціалу Луганської області, проголошено конкурс проектів у цій галузі.
Про це повідомила пресслужба Луганської обласної державної адміністрації.
“Громадською організацією «Туристична асоціація Луганської області» було ініційовано започаткування проведення відкритого конкурсу «Туристичний сувенір Луганщини», співорганізатором якого виступає Департамент економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму Луганської облдержадміністрації”, – йдеться в повідомлені.
Відкритий конкурс «Туристичний сувенір Луганщини» започатковано у рамках заходів, спрямованих на розвиток та популяризацію наявного туристичного потенціалу регіону.
“Усі небайдужі зможуть долучитися та  стати активними учасниками конкурсу з розробки ідей щодо створення сучасної туристичної продукції з елементами  місцевої символіки, щоб представляти потенціал регіону під час заходів різного рівня. Взагалі це має популяризувати Луганщину стати конкурентоспроможною на туристичному  ринку”, – зазначили журналісти.

  Україна перемогла у пісенному конкурсі Євробачення-2022

Залишити відповідь