Тоня Матвієнко зізналася, що після 40-річчя їй було важко прийняти свій вік. Артистка поділилася, як прийняти себе такою, яка ти є.

Нещодавно артистці виповнилося 40 років, і їй було важко прийняти той факт, що вона старіє. Тому вона впала в невелику депресію, під час якої набрала зайву вагу, інформує Ukr.Media.

“Мені виповнилося 40 років, що викликало невеликий стрес. Мені здається, що кожна жінка переживає цей момент. Пам’ятаю, що коли я відзначала 30 років, то мені теж було трошки важко прийняти свій вік. Ще я набрала зайву вагу за цей рік, через що з’явилося легке відчуття неприйняття себе. А тоді я зайнялася спортом і сіла на дієту. Коли робиш щось хороше, щоб змінитися, то і ставлення до себе стає краще: починаєш любити і приймати себе такою, яка ти є”, — розповіла співачка.

За словами артистки, їй було дуже складно прийняти себе в 40-річному віці.

“У мене натура така: я відчуваю себе дівчиною і завжди була такою. А тут раптом мені кажуть: “Жінка”. І я думаю: “Ну як так?!”. Тому виникало багато філософських питань з цього приводу”, — зізналася вона.

Після довгих переживань і роботою над собою Матвієнко впоралася зі своїми внутрішніми переживаннями і проблемами без консультацій психолога.

“Стаєш старшою і відчуваєш, що ще багато чого потрібно зробити. Це комплекс відмінниці. У моєму випадку все повинно бути чітко і правильно. Але з іншого боку, мені таке ставлення до себе допомагало домагатися чогось в житті”, — додала зірка.