Тіна Кароль висловилася про свій статус знаменитості. Співачка записала відеозвернення до своїх фанів.

Популярна виконавиця та колишня ведуча шоу «Танці з зірками» та «Ліпсинк Батл» Тіна Кароль за місяць до гастролей містами України записала відеозвернення до своїх шанувальників. Увечері, 19 вересня, артистка оприлюднила кадри, зняті в її гримерці після одного з виступів, інформує Ukr.Media.

У ролику Кароль у чорній сукні з блискітками на тлі дзеркала та букету квітів розмірковує про свій статус знаменитості і про те, чим би вона займалася, якби не стала співачкою. Тіна заявила, що вона на своєму місці і вважає співи своєю професією. Також вона зізналася, що не почувається зіркою, оскільки є звичайною людиною.

«Мене іноді питали: “Якби не співати, тоді що?”. Нічого. Я просто на своєму місці. Це моя професія. Сьогодні так. А завтра я прийду до вас купувати смачненький хліб чи лікуватися. Або просто спитати пораду. Або пишатися, вболівати за вас. Завтра ви — мої зірки, ви — мій орієнтир. Сьогодні — я для вас. Ми єдині та однакові. Я не зірка. Я звичайна, як ви», — звернулася до підписників співачка.